قیمت خرید سنگ کف 80*80 پرشین سیلک

سنگ پرشین سیلک کاربرد های بسیار وسیعی دارد و یکی از انواع سنگ پرشین سنگ کف پرشین سیلک می باشد. از کاربرد های مهم سنگ های پرشین سیلک برای کف ساختمان ها و هتل ها، کف آشپزخانه ها، کف سرویس های بهداشتی و کف بیرون ساختمان می باشد. سنگ نهایی که به دست مشتری می رسد حاصل مهارت و تکنولوژی در استخراج آن ها از معدن می باشد. سنگ های پرشین سیلک دارای سایز استاندارد و مشخصی هستند. صادرات این نوع سنگ به کشور های دیگر سبب افزایش سود آوری و رونق اقتصادی شده است. البته توجه داشته باشید که فعالیت در زمینه صادرات این نوع سنگ ها نیازمند دارا بودن تجربه و دانش کافی در این زمینه می باشد.

قیمت خرید سنگ کف پرشین سیلکسنگ کف پرشین سیلک

سنگ های پرشین سیلک از جمله سنگ های با کیفیت بسیار بالا و قیمتی پایین می باشند که سالانه فروش بالایی در سطح داخلی و هم چنین صادرات را دارند. فروشگاه ها و شرکت های بسیاری وجود دارند که این نوع سنگ ها را در انواع مختلفی به بازار فروش عرضه می کنند. گاهی بعضی از مراکز و افراد سود جو اقدام به فروش این نوع سنگ ها با قیمت های بسیار بالایی می کنند. بنابراین در هنگام خرید حتما دقت داشته باشید که از کجا و کدام شرکت این اقدام را انجام می دهید.

دسترسی به شرکت های معتبر عرضه کننده کالا ها برای خریداران بسیار حائز اهمیت است. مجموعه ما با سال ها تجربه و فعالیت در این زمینه و هم چنین با دارا بودن کارشناسان و نمایندگان فروش معتبر مفتخر است که در خدمت مشتریان و خریداران گرامی می باشد.

معیار قیمت گذاری سنگ کف پرشین سیلک

سنگ کف پرشین سیلک

هر محصول و کالایی پس از تولید دارای خصوصیاتی خاص و مختص به خود می باشد. سنگ پرشین سیلک نیز از آن دسته مواردی است که دارای ویژگی هایی است که شاید بتوان گفت نمی توان آن را در هیچ نوع سنگ دیگری پیدا کرد. از جمله خصوصیات این نوع سنگ می توان به مقاومت بسیار بالا در برابر ساییدگی، تحمل فشار بالا، عدم جذب بالای آب، تراکم مولکولی بالا و به طبع آن ساب پذیری بالای آن اشاره کرد.

این ویژگی ها سبب شده است تا از این نوع سنگ استفاده های زیادی صورت گیرد و سالانه مقادیر بسیار بالایی از آن از معدن های متعدد استخراج شود. با توجه به کاربرد بسیار زیاد و کیفیت بالایی که دارد این نوع سنگ دارای قیمت پایینی می باشد.

4

  • سلام.شب بخیر آقای عزیزی بنده به مقدار 210 متر سنگ کف و 150 دیوار نیاز داشتم.چگونه میتوانم تهیه نمایم
   سنگ مرمریت دهبید میخواستم
   تلفن.تماسم.09381040376

   • سلام وقت بخیر. برای خرید انواع سنگ دهبید لطفا با شماره تماس مشاور فروش مجموعه عمارت تماس بگیرید+989177527672

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما