سنگبری و کارخانه تولید سنگ دهبید

سنگبری های دهبید در نزدیکی شهر صفاشهر قرار گرفته اند. کارخانه سنگ دهبید شیراز انواع سنگ دهبید را در سایز های مختلف تولید می کند. در گذشته برای نمای داخلی ساختمان ها و خانه های خود کمتر از سنگ استفاده می کردند اما امروزه به دلیل ظرافت خاصی که سنگ ها به دکوراسیون های داخلی می بخشند روز به روز بر استفاده از آن افزوده می شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

در بازار انواعی از سنگ های نمای داخلی موجود می باشند که یکی از شیک ترین و بهترین نوع سنگ های دکوراسیون داخلی سنگ های دهبید می باشند که در انواع اسلب و اندازه های مختلف فراوری می شوند و طبق مکانی که قرار است در آن مورد استفاده قرار گیرند در کارخانه برش داده می شوند. سنگبری های دهبید با انواع برند ها و مارک های مختلف در بازار موجود می باشد که سنگ ها را انواع اندازه ها و ابعاد مختلف فراوری کرده و برش می دهند. یکی از دلایلی که سبب معروفیت آن ها شده است سابقه بالایی است که در تولید این سنگ ساختمانی دارند.سنگبری دهبید

سنگبری های دهبید

سنگبری دهبید

تمام سنگ های دهبید از معادن شهر های دهبید، بوانات و قادر آباد واقع در استان فارس استخراج می شوند که معدن های مختلفی از سنگ های مرمریت در آن جا واقع هستند. معدن سنگ اصلی دهبید در شهرستان خرم بید که نام قدیمی آن دهبید بوده است واقع می باشد.
این نوع سنگ ها پس از استخراج از معادن به کارخانه ها و سنگبری های مختلفی انتقال داده می شوند تا مراحل اسلب و برش بر روی آن ها انجام شود و در نهایت سنگ ها در اندازه های مختلف تولید می شوند. اگر به دنبال خرید سنگ مرمریت دهبید با بهترین کیفیت هستید به شما پیشنهاد می کنیم از طریق این فروشگاه و مرکز اقدام نمایید.

انواع سنگ های دهبید

سنگبری دهبید

همان طور که در بالا اشاره کردیم معادن مختلفی از سنگ های دهبید در استان فارس واقع هستند و در هر کدام نوعی از این سنگ استخراج می شود. سنگ دهبید چاه مرغی یکی از بهترین این نمونه ها می باشد که از سنگ های صادراتی نیز می باشد و اغلب به صورت خام صادر می شود. قیمت این نوع سنگ نسبت به سایر سنگ های دهبید گران تر می باشد.

سنگ دهبید انگورک زمینه ای روشن دارد که دلیل نام گذاری آن به نام انگورک وجود معدن آن در منطقه ای به همین نام است. رگه هایی قرمز و نارنجی کم رنگ در زمینه آن می باشد. یکی از پر فروش ترین این نوع سنگ ها، سنگ دهبید شایان می باشد که دارای رنگ های کرم روشن تا تیره می باشد. سنگ دهبید آرین، سنگ دهبید زارع، سنگ دهبید مروارید و سنگ دهبید مشکی از دیگر انواع آن می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما