قیمت سنگ کف ساختمان 60*60 دهبید

سنگ 60*60 دهبید پر مصرف ترین سایز در صنعت ساختمان سازی است. البته گفتنی است که در سال های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و ورود ماشین آلات جدید برش و فرآوری، سنگ دهبید 80*80 نیز کاربرد زیادی داشته است. سنگ کف ساختمان دهبید بهترین انتخاب در بین دیگر سنگ های ساختمانی می باشد.

قیمت سنگ 60*60 دهبید

قیمت سنگ دهبید 60*60

سنگ های مرمریت دهبید معمولا در اندازه های 80 * 80 و 60 * 60 تولید می شوند. قیمت سنگ دهبید 60*60 نسبت به سایز های بزرگ تر تولیدی کمتر است.  هنگام خرید سنگ باید به نوع و درجه سنگ، اندازه، نحوه و مواد به کار رفته در فرآوری سنگ و همینطور سالم بودن و شفافیت رنگ سنگ توجه داشته باشیم تا جنس با کیفیت وبا قیمت مناسب خریداری نماییم.

در این مقاله قصد بر این است که موضوع قیمت سنگ کف ساختمان 60*60 دهبید را مورد بررسی قرار دهیم که از قیمت ها مطلع شویم و ببینیم به جز کف ساختمان آیا کاربرد دیگری نیز دارند یا خیر؟ این سنگ از دسته محبوبترین و پرفروش ترین سنگ های موجود در صنعت فرآوری سنگ می باشد که امروزه در کف ساختمان ها و سرویس های بهداشتی از آن استفاده زیادی می شود.

کارخانه تولید سنگ 60*60 دهبید

سنگ دهبید 60*60

سنگ های طبیعی بهترین گزینه برای استفاده در کف ساختمان هستند در واقع سنگ ها خصوصا سنگ مرمریت دهبید به واسطه دو ویژگی زیبایی و استحکام از دیرباز در ساختمان سازی به کار می رفته اند. سنگ 60 * 60 دهبید بیشتر برای فضای داخلی ساختمان از جمله کف و دیواره ها به کار می رود. این سنگ از ساب پذیری و مقاومت فرسایشی بسیار بالایی برخوردار است.

سنگ دهبید چه از لحاظ زیبایی ظاهری و چه از نظر کیفیت و فرآوری سنگ ها با نمونه های خارجی قابل مقایسه است. این سنگ معمولا در سورت های مختلفی تولید می شود که سورت سوپر آن بالاترین قیمت را دارد.

سنگ 60*60 دهبید

هنگام خرید سنگ حتما موارد زیر را در نظر بگیرید:

  1. به شفافیت و یکنواختی رنگ هنگام خرید دقت کنید. هرچه شفافیت و یکنواختی رنگ سنگ بیشتر باشد قیمت سنگ بیشتر خواهد بود. نکته دیگری که هنگام خرید سنگ باید مدنظر داشته باشید کیفیت رزین های به کار رفته در فرآوری سنگ است چرا که هدف از فرآوری افزایش استحکام و بستن خلل های احتمالی سنگ می باشد. در سنگ های 60 * 60 دهبید تولیدی ما از بهترین مواد رزینی و تکنیک های فرآوری استفاده شده است.
  2. اشاره کردیم که هرچه قدر ابعاد سنگ کوچک تر باشد قیمت سنگ کمتر است
  3. برای کف ساختمان معمولا از سنگ 60*60 دهبید استفاده می شود. هنگام تهیه سنگ برای کف سرویس بهداشتی و استخر ساختمان بهتر است از سنگ هایی که کمتر پولیش خورده اند استفاده کرد. زیرا که هرچه سنگ بیشتر سابیده شده باشد احتمال لیز خوردن روی سنگ بیشتر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما