قیمت اسلب سنگ چینی الیگودرز در تهران

سنگ چینی الیگودرز یا سنگ کریستال در بهترین کارخانه های تولید سنگ اسلب چینی تولید می شود. فروش سنگ چینی الیگودرز در تهران با بهترین قیمت بازار انجام می گیرد. برای خرید انواع سنگ های چینی با بهترین قیمت و کیفیت ممکن می توانید روی مجموعه سنگ عمارت حساب کنید.

بررسی مشخصات سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز

برای شناخت این سنگ باید ابتدا به بررسی و تعریف سنگ هایی که به نام چینی معروف هستند بپردازیم. سنگ های چینی یا کریستال یک دسته از سنگ های ساختمانی هستند که از گذشته در ساختمان ها و بناهای قدیمی به کار می رفته اند.
در گذشته به دلیل نبود امکانات و دستگاه های پیشرفته امروزی سنگ خام را فقط برش می دادند و در ساختمان استفاده می کردند.
دستگاه های ساب و پولیش پیشرفته امروزی در کار نبودند و سنگ زیبایی چندانی پیدا نمی کرد.

امروزه با استفاده از دستگاه های پیشرفته روند برش سنگ آسان تر شده است. هم چنین وجود تجهیزات معدنی به روز باعث شده تا تخریب و نابودی سنگ خام کمتر شود. سنگ چینی الیگودرز یکی از زیبا ترین و مناسب ترین گزینه ها برای سنگ کف ساختمان است. این سنگ را در ابعاد اسلب و تایل برش می دهند. این سنگ بعد از برش توسط دستگاه ساب فرآوری می شود. سنگ چینی بعد از تمام مراحل به بهترین شکل ممکن زیبایی خود را نشان می دهد.

قیمت سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز

برای بررسی این سنگ ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که قیمت سنگ های چینی به نسبت سنگ مرمر ارزان تر است. این سنگ به نسبت قیمت کیفیت و زیبایی خاصی دارد. قیمت یکی از اصلی ترین ملاک های مشتریان سنگ ساختمانی است. تقریبا تمام افرادی که قصد خرید سنگ را دارند تمایل به خرید ارزان تر و با کیفیت بالا را دارند. در زمان خرید برای کاهش هزینه ها باید سنگ را با سایز کوچک تر انتخاب کرد تا قیمت کاهش پیدا کند. معمولا گران ترین سایز هر سنگ اسلب آن سنگ است.

کارخانه تولید سنگ اسلب چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز

مجموعه سنگ عمارت در شهرک صنعتی شمس آباد تهران اسلب سنگ های چینی قروه، الیگودرز، ازنا و دیگر سنگ های لوکس را ارائه می دهد. افرادی که قصد خرید انواع سنگ مرمریت دهبید و چینی را دارند کافیست یکبار به انبار این مجموعه در شمس آباد تهران مراجعه نمایند.

گفتنی است که این مجموعه با داشتن کادری مجرب قادر به تامین متراژ های بالا جهت صادرات و پروژه های بزرگ است. کارخانه های شمس آباد تهران و محمود آباد اصفهان مشغول به تولید این سنگ هستند. این سنگ برای برش در ابعاد اسلب مناسب است. حاصل برش این سنگ با اره اسلب های بزرگ و سالم است. چینی مشکی الیگودرز هم یکی از زیبا ترین سنگ های چینی مشکی حال حاضر می باشد.

معدن سنگ چینی الیگودرز کجاست؟

سنگ چینی الیگودرز

معادن اصلی سنگ های چینی (کریستال) در مناطق غرب ایران قرار گرفته اند. اکثر این معادن در استان های همدان و کردستان قرار گرفته اند. میزان رشد و استفاده از سنگ های چینی و مرمریت پیشرفت چشم گیری داشته است.

میزان صادرات سنگ های چینی از ایران را در نمودار و عکس زیر مشاهده می کنید. طبق این عکس ایران با داشتن معادن متعدد سنگ رتبه خوبی در صادرات سنگ های ساختمانی دارد. سنگ پلاک چینی سفید الیگودرز یکی از مناسب ترین گزینه ها برای دیواره راه پله و پارکینگ های لوکس مجتمع های تجاری و اداری است.

کاربرد های سنگ چینی الیگودرز

سنگ چینی الیگودرز

از سنگ های چینی در قسمت ها و مکان های مختلفی از ساختمان استفاده می شود. این سنگ با داشتن معیار هایی هم چون زیبایی و استحکام بالا استفاده و کاربرد زیادی دارد. از رایج ترین محل ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کف ساختمان به صورت اسلب و تایل
  • لابی هتل ها و خانه های لوکس
  • در دیواره راه پله ها و پارکینگ ها
  • به صورت پله
  • سنگ اپن آشپزخانه
  • قرنیز دور اتاق
  • در حمام و دستشویی
  • کف آسانسور

از این سنگ معمولا در بیرون از فضای ساختمان به دلیل تغییراتی که در این محیط پیدا می کند استفاده نمی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما