فروش بهترین سنگ دهبید | سنگ دهبید چاه مرغی

بهترین سنگ دهبید را می توان سنگ اصلی دهبید یا همان سنگ معدن چاه مرغی دانست که زیبایی و کیفیت بالایی دارد و یکی از بهترین سنگ های مرمریت به حساب می آید.
امروزه صنعت سنگ و ساختمان با پیشرفت زیاد و چشم گیری همراه بوده است لذا مصالح و مواد به کار رفته در ساختمان ها هم به مرور با کیفیت بیشتری تولید می شوند تا بتوانند نیاز های مشتریان و ساختمان سازان را پاسخ گو باشند و در کنار بقیه مواد و مصالح ساختمانی زیبایی خود را دو چندان کنند.

سنگ دهبید چاه مرغی

معدن سنگ بنیاد دهبید

این معدن در استان فارس و در نزدیکی شهر صفاشهر یا همان دهبید سابق قرار دارد و فاصله زیادی با شهرک صنعتی و کارخانه ها ندارد.

از رایج ترین دسته بندی های سنگ دهبید اصلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سنگ مرمریت گل زرد دهبید

سنگ مرمریت گل چوبی دهبید

سنگ مرمریت پنجه گربه ای دهبید

سنگ مرمریت گل یخ دهبید

سنگ مرمریت گل نباتی دهبید

سنگ دهبید اصلی

صادرات سنگ مرمریت دهبید

سنگ مرمریت دهبید توسط افراد زیادی خرید و فروش می شود و به تمام نقاط ایران فرستاده می شود. به دلیل قیمت نسبتا بالای این سنگ معمولا خریداران باید هزینه زیادی را برای خرید پرداخت کنند. هم چنین این سنگ در کشور های عربی حاشیه خلیج فارس طرفداران و مشتریان زیادی دارد. تاجران و صادر کنندگان در این حوزه، سنگ دهبید را بیشتر به کشور های شرقی صادر می کنند. البته این صادرات معمولا به صورت سنگ خام انجام می شود و کوپ های سنگ مستقیما به کشور هایی هم چون چین فرستاده می شوند.

سنگ دهبید چاه مرغی

روش های حمل و ارسال

در کارخانه معمولا سنگ های سایز کوچک را به صورت دستی بارگیری می کنند. اما برای حمل و بارگیری سنگ های اسلب به علت وزن و حساسیت بالا از جرثقیل استفاده می شود. برای ارسال این سنگ برای کاهش ضربات وارده و کاهش شکستگی و لب پر شدن معمولا آن را بسته بندی می کنند و در پالت های چوبی قرار می دهند یا آن را کنار هم در کامیون می چینند. احتمال خرابی سنگ در پالت های چوبی کمتر از روش دوم است به همین خاطر معمولا برای ارسال به نقاط دور از پالت های چوبی و حمل با لیفتراک یا جرثقیل استفاده می شود.

سنگ دهبید

چرا از سنگ مرمریت دهبید برای کف ساختمان استفاده کنیم؟

از سنگ دهبید بسیار زیاد در کف پارکینگ ها و راه پله ها و کف منازل و سالن ها استفاده می شود. در زیر چند دلیل عمده به کار گیری این سنگ ساختمانی را خدمت شما بیان کرده ایم:

جذب آب بسیار پایین

شفافیت بالا و سطح هم چون آینه

رنگ زیبا و یک دست بودن سنگ

استحکام بالا و ثبات کیفیت در گذر زمان

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما