قیمت خرید سنگ مرمریت دهبید مشکی اسپایدر

سنگ مرمریت دهبید مشکی یکی از انواع سنگ های دهبید بوده که معدن آن در استان فارس یافت می شود. این سنگ بسیار زیبا می باشد که کاربرد های زیادی در ساختمان های لوکس دارد. به همین جهت از مجموعه سنگ های پرطرفدار سنگ دهبید است. عوامل متعددی بر روی قیمت سنگ مرمریت دهبید مشکی تاثیر می گذارد که در ادامه به آن می پردازیم، با ما همراه باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سنگ دهبید مشکی 40 طولی

سنگ دهبید مشکی اسپایدر

کارخانه های تولید سنگ در صفاشهر واقع در استان فارس، سنگ اسپایدر را با ابعادی از جمله 40 طولی تولید می کنند که این سایز کاربرد زیادی در دکوراسیون ساختمان ها داشته و یکی از کاربرد های این سایز برای دیواره ساختمان است. به طور کلی کاربرد سنگ دهبید مشکی برای بدنه و کف داخلی ساختمان مثل لابی ها، آسانسور، راه پله و قرنیز مناسب است. همین طور ترکیب این رنگ با رنگ های روشن مثل کرم بسیار شیک و جذاب می نشیند. گفتنی است که سنگ کف مشکی خیلی جذاب و شیک به چشم می آید.

 قبلا هم گفتیم که این سنگ با رگه های بسیار نازک سفید یا طلایی موجود است و باید توجه کرد که از این سنگ در نمای بیرون خانه نمی توان استفاده کرد، زیرا سنگ های مرمریت در برابر نور خورشید رنگ دانه های خود را از دست می دهند.

قیمت سنگ مشکی به عواملی بستگی دارد از جمله موارد زیر:

  • هر چه رنگ آن تیره تر و رگه ها منظم تر باشند قیمت سنگ مشکی افزایش می یابد.
  • ضخامت سنگ دهبید مشکی با هزینه آن ارتباط مستقیم دارد.
  • ابعاد بزرگتر و دقیق تر قیمت آن را افزایش می دهد.
  • نوع فرآوری بر روی قیمت سنگ مشکی تاثیر بسزایی دارد. عواملی همچون ساب، برش و استفاده از رزین قیمت آن را تغییر می دهد.
  • هزینه های حمل و نقل

از ویژگی های بارز سنگ مشکی دهبید می توان به تراکم بالای سنگ، ساب پذیری فوق العاده ی آن، مقاومت سایشی که همگی منجر به استحکام بسیار بالای این سنگ می شود و دیگر نیازی به بیان زیبایی خیره کننده ی این سنگ نیست.

معدن سنگ مشکی دهبید

سنگ دهبید مشکی

معدن سنگ دهبید مشکی در نزدیکی صفاشهر در استان فارس موجود است و همین طور بدلیل استخراج کم و صادرات و تقاضای بالا، این سنگ به گونه ای کمیاب و به صورت محدود عرضه می شود. یکی از ویژگی های منحصر به فرد سنگ های دهبید همین کمیاب بودن آن هاست که معادن این سنگ تنها در استان فارس یافت می شوند.

طیف رنگی این سنگ به صورت زیر است:

  • مشکی با رگه های طلایی که به اسپایدر معروف است.
  • قهوه ای سوخته
  • مشکی زاغ

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما