قیمت روز انواع سنگ دهبید چقدر است؟

سنگ های دهبید از معادن زیادی در استان فارس استخراج می شوند که دارای طرح ها و مدل های متنوعی هستند و بعضی از آن ها نیز به دلیل زیبایی خاصی که دارند طرفداران زیادی دارند. هر کدام از سنگ های دهبید که از معادن مختلف استخراج می شوند، پس از انتقال به کارخانه و برش و ساب به چندین سورت تقسیم بندی می شوند؛ که از این میان سنگ های با رگه های کم و روشن و پاک دارای قیمت بالاتری می باشند. سنگ هایی که در ابعاد و اسلب های بزرگ در کارخانه ها تولی می شوند نسبت به اسلب های کوچکتر دارای قیمت بالاتری هستند. قیمت روز سنگ دهبید با توجه به عوامل و نوسانات بازار متغیر می باشد و متقاضیان می توانند جهت اطلاع از قیمت به روز این نوع سنگ ها با همکاران ما در این سایت ارتباط برقرار کنند.

فاکتورهای موثر در تعیین قیمت روز سنگ دهبید

قیمت روز سنگ دهبید

سنگ های دهبید با توجه به تنوعی که دارند و هم چنین کیفیت آن ها دارای قیمت های متفاوتی هستند. همان طور که در بالا به آن اشاره شد یکی از عواملی که در قیمت این نوع سنگ ها تاثیر گذار است ابعاد و اسلب آن ها می باشد که هر مقدار ابعاد آن ها بزرگ تر باشد دارای قیمت بالاتری نیز می باشند. نوع فرآوری سنگ مورد نظر نیز از فاکتور هایی است که در تعیین قیمت تاثیر گذار است. موادی که در فرآیند تولید سنگ های دهبید استفاده می شود شامل اپوکسی، یووی، دقت برش، گونیا بودن، توری پشت سنگ، ضخامت و کیفیت ساب می باشند که همگی در تعیین قیمت موثر می باشند.

کاربردهای سنگ دهبید در ساختمان سازی

قیمت روز سنگ دهبید

از این گونه سنگ ها در مصارفی مانند اداری و مسکونی و تجاری و تالار ها استفاده می شود. امروزه از این گونه سنگ ها برای استفاده در لابی ها و دیوار های ساختمان و هتل ها نیز استفاده می شود. استفاده از سنگ های دهبید برای کف ساختمان ها خاصیت درخشندگی زیبایی به ساختمان ها می دهد. سنگ های دهبید را می توان به عنوان سنگ پله و راه پله استفاده کرد. د حالت کلی سنگ های دهبید را نمی توان در نمای خارجی ساختمان ها و یا در محیط های باز استفاده کرد زیرا نور خورشید سبب از بین رفتن رنگ آن ها می شود. جهت اطلاع از قیمت روز سنگ دهبید و هم چنین نحوه سفارش آن از طریق فروشگاه اینترنتی ما با شماره تماس های موجود در این سایت با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما