کارخانه سنگ مرمریت دهبید مشکی اسپایدر

سنگ مرمریت دهبید مشکی با نام دهبید اسپایدر نیز در بین مردم شناخته شده است. این نوع سنگ را می توانید با مناسب ترین قیمت و مرغوب ترین کیفیت از طریق فروشگاه اینترنتی ما در این سایت خریداری نمایید. یکی از مواردی که در هنگام به کار بردن این نوع سنگ و استفاده از آن باید مد نظر داشت این است که برای نمای بیرونی ساختمان ها مناسب نمی باشد.
زیرا سنگ های مرمریت چنان چه در معرض نور آفتاب قرار گیرند رنگ دانه های آن ها از بین خواهد رفت. سنگ مرمریت دهبید مشکی در کارخانه های بزرگ و توسط دستگاه های پیشرفته ای تولید و به بازار عرضه می شود. به دلیل کاربرد های زیادی که این نوع سنگ دارد و نیز قیمت مناسبی که نسبت به سایر سنگ ها دارد بسیار پر طرفدار و و پر فروش می باشد.

ویژگی های سنگ مرمریت دهبید مشکی

سنگ مرمریت دهبید مشکی

هر نوع سنگی دارای خصوصیات و ویژگی های مختص به خود می باشد که سبب تمایز آن ها از همدیگر شده است. همان طور که در بالا به آن اشاره شد این نوع سنگ کاربرد های بی شماری دارد که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

کاربرد این نوع سنگ به طور کلی در سنگ فرش و نمای داخلی ساختمان ها و هتل های لوکس و بزرگ می باشد و در تمامی بخش های یک ساختمان می توان از آن استفاده کرد. از جمله کاربرد های اصلی و مهم این نوع سنگ می توان به استفاده در کف پله و راه پله ها، لابی هتل ها، سنگ کف واحد های تجاری و مسکونی و نمای داخلی اشاره کرد. 

قیمت فروش سنگ مرمریت دهبید مشکی

سنگ مرمریت دهبید مشکی

هر نوع سنگی از جمله سنگ های دهبید مشکی دارای درجه بندی های متنوعی هستند و هر کدام نیز دارای قیمت متفاوتی می باشند. این نوع سنگ نسبت دیگر سنگ های مرمریت دارای قیمت مناسب تری است و کیفیت بالایی نیز دارد. این نوع سنگ دارای مشخصه زمینه ای با رنگ تیره یا همان مشکی و رگه هایی سفید یا طلایی می باشد.

این نوع سنگ هر مقدار که رنگ آن تیره تر باشد و رگه های منظم تری داشته باشد دارای قیمت بالا تری نیز می باشد. سنگ های با ابعاد بزرگ تر و هم چنین ضخامت بیشتر به طبع قیمت بالاتری دارند. کیفیت این نوع سنگ ها از نظر ساب و برش و رزین تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی آن ها دارند. جهت استعلام قیمت و سفارش با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما