نمایندگی فروش سنگ مرمریت دهبید قهوه ای

سنگ دهبید قهوه ای تیره یکی از سورت های سنگ دهبید اسپایدر است. قیمت سنگ دهبید مشکی با توجه به سایز آن مقادیر مختلفی دارد. سایز 40 طولی و 60 طولی این سنگ بیشترین میزان تولید را به خود اختصاص می دهد.

سنگ مرمریت دهبید قهوه ای

سنگ دهبید قهوه ای

این سنگ مرمریت با نام سنگ دهبید اسپایدر نیز در بازار شناخته شده است. از دلایلی که نمی توان از این نوع سنگ ها در نمای بیرونی ساختمان ها استفاده کرد این است که نور آفتاب سبب از بین رفتن رنگدانه ها در سنگ می شوند.
معدن سنگ مرمریت دهبید در استان فارس و در نزدیکی شهرستان صفاشهر قرار دارد. استان فارس یکی از استان های جنوبی کشور می باشد که دارای معادن سنگ زیادی است و بعد از مرحله استخراج انواع سنگ ها جهت برش و سایر مراحل به کارخانه انتقال داده می شوند.
این نوع سنگ کاربرد های بسیاری در نمای داخلی ساختمان ها و هتل ها و مراکز بزرگ دارد. سنگ دهبید با کیفیت بسیار عالی و نازل ترین قیمت را می توانید به صورت عمده از طریق فروشگاه اینترنتی ما خریداری نمایید.

قیمت سنگ دهبید قهوه ای

سنگ دهبید قهوه ای

سنگ ها و یا هر نوع کالای دیگر جهت قیمت گذاری نیازمند فاکتور ها و عوامل زیادی هستند. از مواردی که در تعیین قیمت این نوع سنگ ها موثر می باشد ضخامت و قطر آن می باشد. هر مقدار که ضخامت بیشتری داشته باشد قیمت بالاتری نیز دارد.
مورد دیگر میزان مقاومتی است که این نوع سنگ ها در برابر فشار دارند. اندازه سنگ نیز از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت می باشد. از مهم ترین عوامل مهم در تعیین قیمت کیفیت سنگ استخراج شده در معدن و نحوه برش سنگ در کارخانه ها می باشد.
افرادی که به صورت واسطه این گونه سنگ ها را به خریداران می فروشند آن ها را با قیمت بالاتری در اختیار مشتری قرار می دهند. بنابراین در هنگام خرید از نمایندگان فروش خریداری کنید.

موارد استفاده سنگ قهوه ای دهبید

سنگ دهبید قهوه ای

همان طور که اشاره شد این نوع سنگ کاربرد های بسیاری در نمای داخلی ساختمان ها و هتل ها دارد. استفاده از سنگ های مرمریت در سرویس های بهداشتی و حمام های لوکس از کاربرد های آن ها می باشد. قاب آسانسور و سنگ راه پله و پله ها از دیگر کاربرد های مهم این نوع سنگ ها می باشد.
لابی ورودی ساختمان ها و هتل های شیک و هم چنین استفاده در کابینت ها از کاربرد های مهم و برجسته سنگ های مرمریت می باشند. سنگ های دهبید گزینه مناسب و خوبی برای قاب آسانسور ها می باشد. این نوع سنگ ها علاوه بر مصارف داخلی به عنوان کالایی صادراتی نیز محسوب می شوند که سبب افزایش رونق اقتصادی شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما