کارخانه سنگ مرمریت کرم استخوانی دهبید

سنگ مرمریت کرم استخوانی دهبید را از کارخانه و تولیدی سنگ دهبید به قیمت مناسب بخرید. آیا می دانید سنگ کرم دهبید یکی از بهترین سنگ های مرمریت جهان است؟ این سنگ با بهترین کیفیت در حال تولید می باشد. برای دریافت قیمت و کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین این مجموعه در ارتباط باشید.

سنگ کرم دهبید

سنگ مرمریت کرم استخوانی دهبید

سنگ مرمریت کرم استخوانی دهبید یکی دیگر از سنگ های مطرح و پرطرفدار در عرصه سنگ های ساختمانی است.

این سنگ دارای رنگ کرم و بژ است، رنگی گرم و ملایم که مورد پسند عده زیادی از معماران و طراحان ساختمانی است.

انواع سورت های تعیین شده برای این سنگ در زیر بیان شده است:

  • سنگ دهبید بژ
  • سنگ دهبید کرم روشن
  • سنگ دهبید گل دار
  • سنگ کرم دهبید

معدن این سنگ را باید در حوالی صفاشهر یا همان دهبید جستجو کرد. در مقاله های قبل خواندید که صفاشهر یا دهبید در کجا واقع شده است. صفاشهر یا دهبید در استان وسیع و شناخته شده فارس قرار دارد.

این استان از استان های پیشرو در فرآوری، تولید و صادرات سنگ است.

پس شما هم اگر قصد خرید یا تجارت سنگ را دارید، بهتر است نگاه ویژه ای به سنگ های این استان داشته باشید.

سنگ کرم دهبید

سنگ کرم دهشیر

از دیگر سنگ های کرم می توان به سنگ کرم دهشیر اشاره نمود. این سنگ که از خانواده تراورتن ها به شمار می رود با نام دیگر تراورتن شکلاتی در بازار معروف شده است.

معدن سنگ کرم دهشیر یا تراورتن شکلاتی در استان یزد و در نزدیکی شهرستان دهشیر واقع شده است. تراورتن دهشیر دارای موج و هاله است و رنگ زمینه آن معمولا تیره است.

تراورتن شکلاتی دارای دو طرح بی موج و موج دار یا کم موج و پر موج است که موج های آن گاهی درشت و گاهی ریز است.

این سنگ هم چنین در رنگ های قهوه ای تیره و قهوه ای مایل به بژ یافت می شود. قواره های سالم تر و بزرگ تر آن را به شکل اسلب و قواره های کوچک را معمولا به صورت تایل بریده روانه بازار می نمایند.

سنگ کرم دهبید

سنگ کرم حاجی آباد

از سایر سنگ های کرم  که در بازار یافت می شود باید به سنگ کرم تراورتن حاجی آباد اشاره کرد. سنگی که اغلب به شکل ابر و بادی و بی موج بریده می شود.

بی موج بریدن سنگ این قابلیت را ایجاد می کند که میزان سنگ تولید شده ای که در دسترس قرار می گیرد بالا رفته و شما از یک سورت مشابه متراژ زیادی سنگ خواهید داشت.

شاید در ذهن شما این سوال پیش آمده باشد که چگونه ممکن است سنگ را بی موج یا موج دار برید؟
در جواب این سوال باید بگوییم که بله این امکان وجود دارد، در فرایند برش با تغییر سیستم از برش افقی به عمودی یا برعکس و سیستم های دیگر می توان سنگ را بی موج یا موج دار برید.
همچنین این امکان وجود دارد که موج ها را نزدیک به هم یا با فاصله از هم ایجاد نمود.

سنگ کرم حاجی آباد

خرید سنگ کرم دهبید

رنگ زیبا، طرح خیره کننده و کیفیت بالا در کنار قیمت مناسب آن، هر مشتری و کار فرمایی را ترغیب به تهیه و خرید سنگ کرم استخوانی دهبید می نماید.

مجموعه سنگ عمارت کار خرید سنگ را برای شما بسیار راحت کرده است. برای دریافت قیمت سنگ دهبید و مشاوره خرید با ما در ارتباط باشید.

ما در این مجموعه در کنار تولیدات خود فایلی قوی که شامل انواع زیادی از سنگ های در حال تولید است را ایجاد نموده ایم که شما عزیزان می توانید از طریق تماس با مجموعه عمارت هر نوع سنگی را که مد نظر دارید از قیمت و کم و کیف آن آگاه شده و در صورت لزوم آن را خریداری نمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما