شنبه , ژانویه 16 2021
خانه / سنگ مرمریت دیپلمات دهبید / فروش مستقیم سنگ دیپلمات دهبید به قیمت کارخانه

فروش مستقیم سنگ دیپلمات دهبید به قیمت کارخانه

سنگ مرمریت دیپلمات دهبید که در بازار سنگ ایران با نام سنگ مرمریت جاوید هم شناخته می شود یکی از خاص ترین و زیباترین سنگ های منطقه دهبید به حساب می آید.
این سنگ ظاهری کاملا متفاوت نسبت به بقیه سنگ های دهبید دارد که این تفاوت هم در گل سنگ و هم در رنگ سنگ کاملا مشهود است.

سنگ دیپلمات دهبید

مشخصات ظاهری سنگ مرمریت دیپلمات دهبید

سنگ مرمریت دیپلمات دهبید ظاهری با گل های زیتونی بسیار زیبا و شلوغ دارد. این سنگ به صورت یکدست بوده و گاها گل ها و هاله های نارنجی و صورتی کم رنگ در آن دیده می شود.
دسته بندی و سورت بندی این سنگ اغلب بر اساس گل های ریز و درشت آن و یکدست بودن رنگ سنگ انجام می شود. سنگ مرمریت دیپلمات دهبید اغلب در دو سورت دسته بندی می شود. یکی دارای هاله های نارنجی و صورتی کم رنگ و یکی از سورت ها بدون هاله های رنگی است. خلوت و شلوغ بودن سنگ هم در دسته بندی تاثیر گذار است.
هر دو سورت این سنگ مشتری خاص خود را دارد و خریداران سنگ مورد نظر خود را متناسب با فضای ساختمان و طراحی و دکوراسیون انتخاب می کنند.

سنگ دیپلمات شیراز

قیمت سنگ دیپلمات

قیمت این سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به مختصر بیان شده است:

  • یکدست بودن رنگ سنگ
  • ساب سنگ
  • شفافیت و درخشندگی سنگ
  • قطر و ضخامت سنگ
  • اندازه و ابعاد سنگ
  • لبه های سالم و لب پر نبودن سنگ
  • چسب و توری و اپوکسی سنگ
  • قیمت کوپ سنگ

سنگ دیپلمات جاوید

سنگ ساختمانی دیپلمات

سنگ دیپلمات دهبید هم به صورت اسلب و هم به صورت تایل بریده و فرآوری می شود گفتنی است در سایز تایل ابعاد سنگ زیر 60 سانتی متر است. سنگ ساختمانی دیپلمات معمولا در ابعاد و برش های ۴۰ طولی و 30 طولی برای کار در بدنه منازل و سالن ها و دیواره راه پله ها و پارکینگ ها و بیشتر در نمای داخلی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ پله دیپلمات در ضخامت 3 و 4 سانتی متر تولید می شود و یکی از بهترین انتخاب ها برای پله ساختمان های لوکس است که زیبایی خاصی را به راه پله و ساختمان می دهد.

معدن سنگ دیپلمات جاوید

معدن سنگ دیپلمات جاوید در استان فارس و در 25 کیلومتری شهر بوانات قرار دارد. در معدن کوپ های قواره بیشتر به مشتریان خارجی فروخته و در نهایت صادر می شوند.

جهت خريد و فروش اين محصول می توانيد با ما در ارتباط باشيد:
مشاور و مدیر فروش: رنجبر
راه های ارتباطی:
شماره موبايل: 09177527573
پست الکترونيکی: EmaratStonetrading@gmail.com
Call Now Buttonتماس بگیرید