قیمت سنگ مرمریت مشکی دهبید اسپایدر

این نوع سنگ یکی از زیبا ترین و جذاب ترین سنگ های مرمریت تیره می باشد که در نمای داخلی ساختمان های بزرگ و هتل های لوکس استفاده می شود. سنگ اسپایدر دهبید نام دیگر سنگ مرمریت دهبید مشکی می باشد که تنها کارخانه هایی که دارای دستگاه های پیشرفته برش و ساب هستند می توانند آن را فرآوری کنند.
اگر از آن دسته افرادی هستید که به نمای داخلی ساختمان و منزل خود اهمیت می دهید به شما پیشنهاد می کنیم برای دیدن نمونه های بیشتر و با کیفیت تر از فروشگاه اینترنتی ما در این سایت دیدن فرمایید. این نوع سنگ یکی از بهترین گزینه ها برای خریداران و طرفدار های سنگ های مشکی است. شما می توانید با مراجعه به مراکز معتبر عرضه کننده سنگ دهبید آن را با کیفیت عالی خریداری کنید.

سنگ اسپایدر دهبید

قیمت سنگ اسپایدر دهبید

سنگ اسپایدر دهبید

قیمت درجه بندی های سنگ دهبید مشکی متفاوت می باشد و هر کدام با توجه به کیفیت و درجه بندی و هم چنین ضخامت و ابعاد آن ها متفاوت می باشد. در کل قیمت این نوع سنگ نسبت به سنگ های مرمریت دیگر مناسب تر می باشد. یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان و خریداران سنگ های ساختمانی قیمت سنگ ها و مصالح ساختمانی می باشد. سنگ هایی که به صورت مستقیم از نمایندگی ها خرید و فروش و عرضه می شوند دارای قیمت پایین تری هستند و هم چنین کیفیت بالا تری نیز دارند و دارای ضمانت کیفیت محصول می باشند. نمایندگی های فروش این نوع سنگ ها با حذف واسطه و دلالان سبب جلوگیری از افزایش کاذب قیمت آن ها شده اند.

ویژگی های سنگ مرمریت دهبید مشکی اسپایدر

سنگ اسپایدر دهبید

یکی از ویژگی های انواع سنگ های به کار برده شده در نمای داخلی ساختمان ها مقاومت آن ها در برابر فشار و سایش می باشد. مقاومت این نوع سنگ ها را می توان در برابر عوامل مختلفی سنجید و در نظر گرفت که از جمله آن ها می توان به مقاومت در برابر رطوبت و آب، مقاومت در برابر فشار و مقاومت در برابر هوازدگی اشاره کرد. سنگ های مرمریت اسپایدر دهبید در برابر رطوبت مقاومت خوبی از خود نشان می دهند. بنابراین با خیال راحت می توان از آن ها در مکان های مرطوبی مانند دستشویی ها و حمام ها استفاده کرد. مقاومت این نوع سنگ در برابر هوازدگی ضعیف می باشد و نباید در شرایط مساعد هوازدگی قرار گیرند. در کل مقاومت هر نوع سنگ جدا از ویژگی های خاص خود به کیفیت خود سنگ مورد نظر نیز بستگی دارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما