سنگبری های تولید سنگ مرمریت دهبید

کارخانه سنگبری دهبید قادر به تولید انواع سنگ های مرمریت دهبید است. در این مطلب به معرفی سنگ دهبید و محل استخراج و معادن آن پرداخته شده و به آنچه که باعث وجه تمایز این سنگ در میان انبوه سنگ های ساختمانی شده است می پردازیم.سنگبری دهبید

سنگبری و کارخانه تولید سنگ مرمریت دهبید

سنگبری دهبیدسنگبری دهبید با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات، اقدام به فرآوری سنگ های دهبید می نماید. این سنگ، سنگی با کیفیت و شهرت جهانی است. تم اصلی آن کرم روشن تا نسکافه ای می باشد اما سورت های دیگری در آن به چشم می خورند مانند تیره، پلنگی و گل یخی.

سنگ مرمریت دهبید به دلیل رنگ روشن و صیقل پذیر بودن و شفافیت آینه ای بودن آن در زمره سنگ های لوکس و با مصرف بالا در صنعت سنگ ساختمانی است. در عملیات تولید و فرآوری سنگ دهبید به منظور افزایش کیفیت، مقاومت و استحکام سنگ از اپوکسی توری و ساینده های مرغوب استفاده می شود. سنگ دهبید یکی از سنگ های گروه مرمریت است. معدن این سنگ ساختمانی در شمال شهر شیراز در نزدیکی صفاشهر می باشد.

بعضی از ویژگی های این سنگ عبارت است از:

  1. به دلیل اینکه طیف وسیعی از رنگ ها را در برمی گیرد، و هر رنگی طرح های متفاوت و منحصر به فردی دارد گزینه های فراوانی برای انتخاب دارد.
  2. مقاومت زیادی در برابر عوامل فرسایشی از خود نشان می دهد.
  3. این سنگ های مقاوم، تراکم بالایی دارند. رفت و آمد، شرایط متفاوت آب و هوایی و ضربه نمی تواند آسیب چندانی به این سنگ ها وارد کند.
  4. این سنگ های زیبا با خاصیت آینه ای خود به نمای ساختمان زیبایی چشم گیری می دهند. به این دلیل که باعث انعکاس نور و روشنایی به محیط می شوند گزینه ای بسیار مناسب برای نمای داخلی ساختمان و مکان های کم نور هستند.
  5. این سنگ های بسیار مرغوب به دلیل فشردگی و تراکم بالا، چگالی بالایی نیز دارند که جذب آب در آنها بسیار کم است و این امر عامل بسیار مهمی در افزایش طول عمر و سلامت آن هاست.

کارخانه سنگ دهبید در کجا قرار دارد؟

سنگبری دهبیدسنگبری های دهبید که به منظور فرآوری و تولید مناسب سنگ های دهبید راه اندازی شده اند در سال های اخیر پیشرفت های چشمگیری داشته اند. همان گونه که می دانیم با کیفیت ترین و مرغوب ترین سنگ های تزئینی جهان در ایران قرار گرفته است اما قبلا چون فناوری پیشرفته و ابزار آلات و ماشین های مدرن در اختیار نبود این سنگ ها در سطح جهانی مطرح نبودند، اما امروزه به همت فعالان این عرصه با تکیه بر دانش روز و تلاش در این زمینه محصولات بسیار با کیفیت در سطح جهانی به بازار عرضه می کنند.

کارخانه سنگبری دهبید یکی از بهترین و موفق ترین تولید کنندگان سنگ دهبید می باشد، که مبنای کار خط تولید خود را بر اصول زیر قرار داده است:

  1. برش دقیق و گونیا
  2. اپوکسی و صیقل شیشه ای
  3. سورتینگ بی نظیر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما