فروش بهترین سنگ مرمریت دهبید صادراتی

سنگ دهبید صادراتی با زمینه کرم روشن یکی از بهترین و زیبا ترین سنگ های مرمریت روشن می باشد که دارای شهرتی جهانی نیز هستند. جهت اطلاع از قیمت خرید سنگ دهبید سوپر، ممتاز و درجه یک و هم چنین نحوه سفارش آن ها از طریق شماره تماس های موجود در این سایت با همکاران و مشاوران فروش ما تماس بگیرید.

سنگ دهبید صادراتی

سنگ های دهبید پس از استخراج از معدن های مختلف جهت فراوری و برش به کارخانه های مختلفی انتقال داده می شوند و در آن جا با اندازه مختلفی به بازار عرضه می شوند. از جمله دلایل صادراتی شدن و محبوبیت این نوع سنگ ها در سطح جهانی می توان به جذب آب کم و استحکام و رنگ های زیبای آن اشاره کرد. 

سنگ دهبید صادراتی کف ساختمان

سنگ دهبید صادراتی

این نوع سنگ ها کاربرد های متنوعی در نمای داخلی ساختمان و هتل ها دارند که سنگ کف یکی از انواع کاربرد های آن ها می باشد. یکی از دلایل استفاده از سنگ های دهبید برای کف ساختمان ها استحکام و مقاومت فشاری بالای آن ها می باشد. این نوع سنگ ها مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش و خراش دارند و می توان از آن ها در مکان ها و محیط هایی که امکان سایش بالا است مانند پله و کف مورد استفاده قرار داد.

سنگ دهبید صادراتی
سنگ مرمریت دهبید کف را با عالی ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از طریق فروشگاه اینترنتی ما خریداری نمایید. برای خرید این نوع سنگ ها از طریق مراکز معتبر عرضه کننده اقدام نمایید. زیرا علاوه بر این که سنگ با کیفیت را به فروش می رسانند قیمت آن نیز مناسب تر می باشد.

سنگ مرمریت دهبید مشکی

سنگ مرمریت دهبید مشکی

سنگ مرمریت دهبید مشکی یکی از انواع سنگ های مرمریت مرغوب موجود در بازار می باشد و از دسته سنگ های مرمریت دهبید با رنگ تیره محسوب می شود. این نوع سنگ ها شامل زمینه مشکی و یا قهوه ای تیره با رگه های طلایی اسپایدر می باشند. معدن این نوع سنگ با این مشخصات در 175 کیلومتری شهر شیراز در استان فارس و در شهرستان صفاشهر می باشد.

سنگ مرمریت دهبید مشکی بهترین و از زیبا ترین سنگ های مرمریت در بین انواع سنگ های مرمریت مشکی می باشد. از این نوع سنگ در پروژه های بسیار بزرگ و عظیم در سطح داخلی و خارجی استفاده می شود. کشور های حاشیه خلیج فارس و نیز اروپایی از وارد کنندگان سنگ های مرمریت ایران می باشند. سنگ های فراوری شده برای صادرات باید در ابعاد دقیق و ضخامت مناسبی فراوری شده باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما