نرخ خرید و فروش سنگ کرم دهبید

قیمت سنگ دهبید چقدر است؟ نرخ روز سنگ کرم دهبید چقدر است؟ خریداران و متقاضیان می توانند جهت اطلاع از نرخ سنگ دهبید در انواع اندازه ها و ضخامت از طریق مجموعه ما در این سایت اقدام نمایند. در ایران انواعی از سنگ های مرمریت وجود دارد که پس از استخراج از معادن مختلف جهت فرآوری و برش نهایی به کارخانه ها انتقال داده می شوند و در آن جا توسط ماشین آلات و دستگاه های پیشرفته و بزرگ در انواع اندازه ها برش داده می شوند. سنگ های دهبید نیز از جمله سنگ های مرمریت می باشند که فرایند های استخراج و برش و اسلب همانند دیگر سنگ ها بر روی آن ها صورت می گیرد.

عوامل موثر در تعیین نرخ سنگ دهبید

نرخ سنگ دهبید

هر نوع سنگی دارای مشخصات و ویژگی های خاص و مختص به خود می باشد که این ویژگی ها در تعیین قیمت این نوع سنگ ها بسیار تاثیر گذار و موثر است. نحوه برش و فرآوری سنگ های مرمریت دهبید از عواملی است که در نهایت بر روی قیمت سنگ دهبید موثر است. ضخامت و قطر سنگ نیز از عوامل تاثیر گذار بر روی ارزان و یا گران بودن آن ها می باشد. هر مقدار که اندازه سنگ بزرگ تر باشد قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

یکنواختی و براق و صیقلی بودن سطوح این نوع سنگ ها از دیگر عواملی است که سبب بالا رفتن قیمت آن ها می شود. در حالت کلی نرخ سنگ دهبید روشن نسبت به کیفیت آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد. 

مشخصات سنگ دهبید با رنگ کرم

نرخ سنگ دهبید

سنگ دهبید با رنگ کرم دارای سطحی براق و صیقلی و با رگه هایی آهکی می باشد که سطح براق آن سبب انعکاس نور بر روی آن می شود. سطح براق و صیقلی آن و نیز توانایی انعکاس نور توسط آن ها سبب روشن تر شدن محیط اطراف می شود. کیفیت و مرغوبیت بالا و نیز استحکام و رنگ کرم روشن آن سبب شده است تا طرفداران زیادی پیدا کند.

این نوع سنگ های مرمریت دهبید در مقایسه با سایر سنگ های مرمریت آهکی از مقاومت فشاری بالایی برخوردار می باشد؛ که منجر به افزایش قابلیت ساب پذیری آن ها شده است. از جمله انواع آن می توان به کرم لایت، کرم تیره، بژ و کرم پلنگی یا گل دار اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما