نمایندگی فروش سنگ دهبید در تهران

نمایندگی فروش سنگ دهبید در تهران در کدام منطقه قرار دارد؟ انبار سنگ مرمریت دهبید در کجا قرار دارد؟ قیمت این سنگ در انبار های سنگ چقدر است؟ تقاضای بالای مشتریان و خریداران شهر تهران، باعث رشد و افزایش چشم گیر انبار ها و نمایندگی های مختلف انواع سنگ های ساختمانی در شهرک های صنعتی تهران شده است.
امروزه یکی از اصلی ترین دغدغه های مشتریان سنگ دهبید خرید آن در محل، با کیفیت و قیمت مناسب است. انبار های سنگ و بازار های سنگ این مزیت و امر را برای مشتریان فراهم کرده اند.

نمایندگی فروش سنگ دهبید

سنگ دهبید کرم چیست؟

سنگ مرمریت کرم دهبید، یکی از بهترین و محبوب ترین سنگ های مرمریت ایرانی است. رنگ کرم این سنگ پر مصرف ترین رنگ و مدل این سنگ است. این سنگ سورت های مختلف و گل های متفاوتی دارد. هر کدام از این سورت ها زیبایی منحصر به فرد خود را دارند.

در زیر به اختصار به معرفی چند مدل از این سنگ خواهیم پرداخت:

  • سنگ دهبید گل چوبی
  • سنگ دهبید گل زنجیری
  • سنگ دهبید گل زرد
  • سنگ دهبید پنجه گربه ای

نمایندگی فروش سنگ دهبید

سنگ دهبید 60*60 در کجا کاربرد دارد؟

سنگ دهبید 60*60 سنگی با طول و عرض 60 سانتی متر است. بهتر است این سنگ با دستگاه های پیشرفته برش داده شود. چرا که گونیا بودن و دقیق بودن گوشه های سنگ بسیار مهم است. سنگ دهبید سایز 60*60 یکی از کاربردی ترین سایز های سنگ کف و فرشی است. این سنگ تایل نامیده می شود.

سنگ مرمریت دهبید سایز 60*60 به دلیل داشتن خواص فیزیکی و ویژگی هایی که دارد، بهترین سنگ برای کف ساختمان است. یکی از مهم ترین ویژگی های این سنگ جذب آب پایین آن است. زیبایی، درخشندگی و رنگ منحصر به فرد این سنگ را هم می توان از مهم ترین ویژگی های آن برشمرد.

اگر شما به دنبال خرید سایز 60*60 سنگ دهبید هستید و هم چنین تمایل دارید دیگر ابعاد و مدل های سنگ دهبید را ملاحظه کنید، می توانید با مدیر فروش مجموعه سنگ عمارت در ارتباط باشید.

نمایندگی فروش سنگ دهبید

اسلب سنگ دهبید

سنگ اسلب به سایز بزرگ بریده شده از هر سنگ ساختمانی گفته می شود. معمولا این سایز بزرگ را به وسیله ی اره برش می دهند. البته برخی از قله بر ها با تیغه بزرگ قادرند اسلب تا سایز 80*80 را برش دهند.
اره، سنگ را با قطر و ضخامت 1.7 تا 1.8 سانتی متر با دقت می برد. برخی کارخانه ها تنظیمات تیغه های اره را روی 2 سانتی متر تنظیم می کنند.

اسلب سنگ دهبید یکی از زیباترین اسلب های کرم رنگ است. از سایز 80*80 این سنگ بیشتر در کف ساختمان استفاده می شود. در برخی ساختمان ها برای طراحی داخلی اسلب را روی بدنه دیوار کار می کنند. سنگ اسلب دهبید یکی از سنگ های گران قیمت است. به دلیل بزرگ بودن ابعاد اسلب قیمت این سنگ بالا می باشد.

نمایندگی فروش سنگ دهبید

بازار سنگ دهبید در کجا قرار دارد؟

بازار سنگ دهبید شامل دو بازار اصلی است:

  • بازار داخلی و مصرفی در داخل ایران
  • بازار خارجی و صادراتی

بازار سنگ دهبید را می توانیم فراتر از مرز های داخلی بدانیم. چرا که این سنگ مرمریت کرم مرغوب مورد توجه بسیاری از مشتریان خارجی قرار گرفته است.
سالانه تمام تولید سنگ قواره و کوپ های سنگ مرمریت دهبید چاه مرغی به کشورهای خارجی صادر می شود.

لاشه های این سنگ هم بازار خرید و فروش خوبی دارد و توسط افراد فعال در زمینه سنگ کوپ معامله می شود. بسیاری از کارخانه ها این لاشه ها را برش می دهند و به صورت تخصصی فرآوری می کنند. سپس این سنگ های بریده را با قیمت های خوبی به فروش می رسانند.

بیشترین میزان تولید سنگ بریده دهبید در خود شهر دهبید استان فارس انجام می گیرد. تولید این سنگ ساختمانی در شهرک صنعتی شهر دهبید توسط سنگبری های دهبید و کارخانه تولیدی سنگ دهبید انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما