مرکز فروش و انبار سنگ دهبید در تهران

مرکز فروش و انبار سنگ دهبید در تهران، سنگ دهبید را به قیمت استثنایی به فروش می رساند. جهت دریافت آخرین لیست قیمت سنگ دهبید با ما ارتباط بگیرید. مرکز فروش و انبار سنگ دهبید در تهران و در منطقه شمس آباد قرار دارد.
شما مشتریان عزیزی که قصد دارید سنگ های مرمریت دهبید را با قیمت مناسب و بدون واسطه خریداری نمایید، باید به سراغ انبار سنگ هایی بروید که خودشان در دهبید دارای کارخانه هستند.

مجموعه سنگ عمارت که از فعالین حوزه سنگ دهبید محسوب می شود می تواند شما را در زمینه خرید سنگ دهبید راهنمایی کند. شما می توانید با مراجعه به انبار سنگ ما در تهران انواع سنگ ها را در سورت های متنوع و ابعاد مختلف از نزدیک ببینید و در صورت رضایت نسبت به خرید آن اقدام نمایید.
قیمت هایی که ما در آن جا به شما ارائه می دهیم قیمت های استثنایی بوده و قابل رقابت با هر کارخانه و انبار سنگی می باشد. برای خرید و دیدن محصولات ما کافی است تا با شماره ای که در همین سایت درج شده است تماس بگیرید.

انبار سنگ دهبید

سنگ دهبید کرم

در دهبید معادن زیادی وجود دارد که رنگ زمینه اکثر آن ها کرم است. رنگ زمینه کرم از جمله رنگ هایی است که مشتری پسندی خوبی دارد، و از این رو سنگ های کرم دهبید در بازار سنگ با اقبال خوبی رو به رو هستند.
از جمله سنگ های دهبید به جز سنگ دهبید چاه مرغی اصلی می توان به سنگ های زیر اشاره کرد:

  1. سنگ مرمریت دهبید شایان
  2. سنگ مرمریت دهبید زارع
  3. سنگ مرمریت دهبید ثمین
  4. سنگ مرمریت دهبید دیپلمات
  5. سنگ مرمریت دهبید نسکافه ای
  6. سنگ مرمریت دهبید حسن آباد
  7. سنگ مرمریت دهبید انگورک
  8. سنگ مرمریت دهبید چهرک
  9. سنگ مرمریت دهبید کوه سفید

انبار سنگ دهبید

سنگبری دهبید

با توجه به اینکه معادن بالا در شهرستان خرم بید یا همان دهبید وجود دارند و سنگ آن ها دارای کیفیتی صادراتی است، بدیهی است که کارخانه های سنگبری در این شهرستان فعال باشند.
وجود معادن متعدد و دارای سنگ مرغوب این پتانسیل را در شهرستان ایجاد کرده که هم اکنون بیش از 150 کارخانه سنگبری در آن فعال باشند.

شاید برخی گمان کنند که دهبید تنها یک سنگبری یا چند سنگبری داشته باشد زیرا جمعیت و وسعت این شهرستان به نسبت کم است. اما این فقط یک باور اشتباه است که برخی به آن معتقد هستند.
برخی افراد هم شاید گمان می کنند که فقط یک سنگبری از سنگبری های موجود سنگ دهبید می برد، اما باید بدانید که اینگونه نیست و تقریبا همه سنگبری های فعال در شهرستان صفاشهر به بریدن و فرآوری انواع سنگ دهبید مشغول هستند.

انبار سنگ دهبید

سنگ دهبید چیست؟

سنگ دهبید یکی از سنگ های مرمریت است که فقط در استان فارس و در شهرستان صفاشهر بخش دهبید یافت می شود. شهرت و معروفیت سنگ دهبید از این رو است که در کنار کیفیت و زیبایی منحصر به فردی که دارد قیمت بسیار مناسبی نسبت به سنگ های دیگر دارد.

این سنگ طرح ها و انواع زیادی با رنگ های مختلفی دارد. همین تنوع زیاد باعث شده است تا این سنگ در بازار طرفداران بسیاری پیدا کند. این سنگ نه تنها در بازار داخل بلکه در نزد مشتریان خارجی دارای مقبولیت زیادی است. به همین دلیل بازار صادرات آن بسیار داغ است.

قیمت سنگ مرمریت دهبید شایان

سنگ مرمریت دهبید شایان یکی از چندین نوع سنگ دهبید است که سورت های مختلف و زیادی دارد. گاها تعداد این سورت ها به عدد 30 هم می رسد. همچنین سنگ دهبید شایان در ابعاد مختلفی اعم از 80*80 و 60*60 و پایین تر به صورت تایل، و در ابعاد بزرگتر به صورت اسلب بریده و فرآوری می شود.

قیمت محصول هر کارخانه بسته به نوع تولید و سورت بندی، ابعاد و ضخامت سنگ بریده شده متفاوت است. و صد البته بازار امروز که دارای نوسانات زیادی است قیمت گذاری به صورت ثابت را کمی مشکل کرده است.

بهترین نوع سنگ دهبید کدام است؟

بهترین نوع سنگ دهبید سنگ دهبید چاه مرغی است. البته حجم بیشتر این سنگ به صادرات می رسد و قیمت آن از سایر سنگ های دهبید بیشتر است. اما می توان سنگ های دیگر دهبید را که از جنس مرمریت مرغوب هستند را جایگزین سنگ دهبید چاه مرغی کرد.
البته قیمت ابعاد تایل چاه مرغی خیلی بالا نیست و تقریبا به قیمت سایر سنگ های مرمریت دهبید به بازار عرضه می گردد.

رنگ زمینه آن کرم روشن است. سنگ معدن چاه مرغی که نام دیگر آن بنیاد استحصال و کمیته امداد است بیشتر به کشور های چین، ترکیه، و ایتالیا صادر می گردد. همان طور که در بالا اشاره شد این معدن به دلیل یک سری اختلافات چند سالی تعطیل بود و برداشت از آن صفر بود.
اما اکنون دوباره این معدن راه اندازی شده و مشغول به تولید و برداشت است. بدین سبب به این موضوع اشاره شد که شاید برخی فکر می کنند این معدن هم چنان در تعطیلی به سر می برد.

انبار سنگ دهبید

معدن سنگ دهبید

معدن سنگ دهبید را می توان بزرگترین معدن سنگ مرمریت خاورمیانه دانست که حتی شهرت جهانی دارد. این معدن دارای یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین سنگ های مرمریت جهان است. معدن این سنگ بکر و فوق العاده در شهرستان خرم بید که از شهرستان های استان فارس است قرار دارد.

این معدن به دلیل مشکلاتی که مدت ها با آن دست به گریبان بود چند سالی در تعطیلی مطلق به سر می برد اما اکنون دوباره شروع به فعالیت کرده و معدن کاران از آن سنگ استخراج می کنند.

انبار سنگ دهبید

سنگ دهبید مشکی

سنگ دهبید مشکی نوعی دیگر از سنگ های مرمریت دهبید است. که با نام های دیگر مشکی سناتور و مشکی اسپایدر در بازار شناخته می شود. زمینه رنگی آن قهوه ای و قهوه ای سوخته است در بعضی موارد هم متمایل به مشکی است.

سنگ دهبید مشکی دارای رگه های باریک طلایی یا ابرو بادی است که شبیه به تار عنکبوت است، از این رو آن را مشکی اسپایدر می نامند. همان طور که می دانید کلمه اسپایدر در زبان لاتین به معنی عنکبوت است. استفاده از این سنگ به صورت ترکیبی در کنار سنگ های کرم یک ترکیب زیبا و چشم نواز به شما می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما