سنگ مرمریت دیپلمات جاوید

سنگ مرمریت دیپلمات جاوید با قیمت بسیار مناسب در مجموعه سنگ عمارت تولید و عرضه می شود. برای دریافت لیست قیمت سنگ دیپلمات دهبید همین حالا با مشاورین ما ارتباط بگیرید.
سنگ مرمریت دیپلمات جاوید که به سنگ دیپلمات دهبید هم معروف است یکی از بهترین و زیبا ترین مرمریت های ایرانی است. در مطلب پیش رو سعی داریم تا به سوالات مطرح شده در بالا پاسخ دهیم و اطلاعات مناسبی را درباره سنگ یاد شده در اختیار شما قرار دهیم.

سنگ مرمریت دیپلمات جاوید

سنگ دیپلمات جاوید

سنگ دیپلمات جاوید یکی از بهترین سنگ های مرمریت می باشد که دارای کیفیت بالا و ظاهر زیبا و منحصر به فرد است. چندین معدن از معادن سنگ دیپلمات در استان فارس واقع شده است.

معدن سنگ مرمریت دیپلمات جاوید در اطراف شهر بوانات که از شهرهای استان فارس است قرار دارد. سنگ قواره آن به دلیل کیفیت بالا معمولا به همین صورت یعنی قواره یا بلوک جهت صادرات از کشور خارج می شود و بیشتر سنگ هایی که در داخل بریده می شوند از نوع لاشه و کوپ های داخلی هستند.

از مشخصات ظاهری می توان به زمینه بسیار شلوغ و نقش و نگار زیاد آن اشاره کرد که همین مشخصه این سنگ را از سایر سنگ ها متمایز کرده است.
این سنگ معمولا در دو رنگ زیتونی کرم و زیتونی روشن یافت می شود. سورت بندی آن هم غالبا بر اساس همین دو رنگ و هم چنین شلوغی و خلوتی زمینه صورت می پذیرد.

سنگ مرمریت دیپلمات جاوید

قیمت سنگ دیپلمات

قیمت سنگ دیپلمات در بسیاری از نمایندگی های فروش سنگ دهبید قابل دریافت و مشاهده است. اما چیزی که حائز اهمیت است، تفاوت قیمت سنگ دیپلمات بین کارخانه و نمایندگی است. همین تفاوت قیمت باعث شده تا بسیاری از مشتریان برای خرید به صورت حضوری به کارخانه های تولید این سنگ در دهبید مراجعه کنند. برای دریافت قیمت کارخانه سنگ دیپلمات می توانید با مجموعه سنگ عمارت در ارتباط باشید و از قیمت روز سنگ دهبید مطلع شوید.

سنگ مرمریت دیپلمات جاوید

سنگ ساختمانی دیپلمات

شاید برای شما هم سوال باشد که دلیل محبوبیت و استقبال از سنگ ساختمانی دیپلمات چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که نقش و نگار فراوان باعث زیبایی هرچه بیشتر این سنگ شده است و سنگ دیپلمات جاوید را به محصولی کاملا منحصر به فرد تبدیل کرده است.

این نوع سنگ در نماهای داخلی و دیوار های داخلی ساختمان و همچنین برای فرش کردن کف منازل مسکونی، تجاری، اداری و حتی سرویس بهداشتی کاربرد دارد.

شهرهای دهبید، آباده و بوانات را می توان به عنوان مراکز تولید این نوع سنگ معرفی کرد. اگر با خواندن این مقاله شما هم تصمیم گرفته اید که از این سنگ در ساخت و ساز خود استفاده کنید، یا آن را برای تجارت انتخاب کنید، باید به یکی از این شهر ها سفر کرده یا از طریق تلفن و سایر کانال های ارتباطی رابط یا تولید کننده ای پیدا کنید تا در این خصوص با شما همکاری نماید.

سنگ مرمریت دیپلمات جاوید

سنگ دیپلمات آباده

سنگ دیپلمات آباده شباهت زیادی به سنگ دیپلمات دهبید دارد تا جایی که برخی از مشتریان این دو را باهم اشتباه می گیرند اما برخی بر این باورند که کیفیت سنگ دیپلمات آباده از سنگ دیپلمات دهبید پایین تر است.

سنگ دیپلمات به صورت اسلب، تایل، پلاک و پله تولید می گردد. استفاده از سنگ پله دیپلمات زیبایی خاصی را به خانه های لوکس و مکان های تجاری می دهد. سنگ تایل معمولا برای کف ساختمان و به صورت فرشی استفاده می شود. از سنگ پلاک دیپلمات دهبید برای نمای داخلی استفاده می شود.

سنگ مرمریت دیپلمات جاوید

فروش سنگ دیپلمات

فروش سنگ دیپلمات با توجه به ویژگی های آن با استقبال خوبی همراه بوده است. از ویژگی های سنگ مرمریت دیپلمات می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تراکم زیاد
  • مقاومت بالا در برابر سایش
  • قابلیت ساب خوردن بالا
  • مقاومت در برابر فشار زیاد
  • مستحکم بودن
  • نقش و نگار زیبا
  • کم بودن میزان جذب آب
  • قیمت مناسب

همکاران ما در مجموعه سنگ عمارت آماده هستند تا در خصوص خرید و فروش انواع سنگ دهبید به شما یاری رسانند. این مجموعه با تولید سنگ های با کیفیت توانسته است رضایت مشتریان خود را جلب نماید و خود را به عنوان یک مجموعه تولید کننده صاحب سبک و قابل اعتماد مطرح نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما