سنگ مرمریت دهبید نسکافه ای

سنگ مرمریت دهبید نسکافه ای در ابعاد اسلب و تایل، توسط بهترین دستگاه ها تولید می شود. اگر قصد خرید این سنگ را دارید، فروش سنگ سیمکان در مجموعه سنگ عمارت انجام می شود.
اگر به دنبال آشنایی و شناخت هر چه بهتر و بیشتر سنگ دهبید نسکافه ای یا سنگ مرمریت سیمکان هستید این مطلب را مطالعه کنید. مجموعه سنگ عمارت قادر به تولید و تامین تمام سایز های سنگ مرمریت سیمکان می باشد.

سنگ مرمریت دهبید نسکافه ای

[table id=9 /]

قیمت سنگ مرمریت سیمکان

قیمت سنگ مرمریت سیمکان هم مانند دیگر سنگ های ساختمانی به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به ابعاد سنگ، پاکی سنگ، ضخامت سنگ، سورت سنگ اشاره کرد.
البته باید گفت که سنگ سیمکان در مجموع شامل دو سورت تیره و روشن است. معمولا کارخانه داران و افرادی که این سنگ را تولید می کنند این دو سورت را به یک قیمت می فروشند.
قواره ها و کوپ های صادراتی این سنگ از ارزش بالایی برخوردارند و به کشورهای خارجی صادر می شوند. کوپ های داخلی به نسبت کوپ های صادراتی قیمت و ارزش کمتری دارند و به کارخانه های داخلی فروخته می شوند. لاشه این سنگ پایین ترین قیمت را دارد.

سنگ مرمریت سیمکان

سنگ سیمکان چیست؟

سنگ سیمکان یا سنگ مرمریت دهبید نسکافه ای، یکی از سنگ های بسیار زیبا و خاص موجود در منطقه دهبید استان فارس است.
این سنگ دارای زمینه ای نسکافه ای و بژ می باشد و عمدتا دارای دو سورت تیره و روشن است. که هر دو سورت آن زیبایی منحصر به فردی دارد.
در کارخانه های دهبید این سنگ به صورت سنگ اسلب و تایل تولید می شود.

هم چنین این سنگ در پلاک 40 طولی، 50 طولی و 60 طولی هم تولید می شود، که این ابعاد بیشترین میزان مصرف را در بدنه داخلی ساختمان دارند.
این سنگ در بدنه داخلی شامل دیوار پارکینگ ها و دیوار راه پله ها و پا گرد ها و هم چنین لابی های شیک و لوکس مورد استفاده قرار می گیرد.
یکی از سنگ های مشابه سنگ مرمریت سیمکان، سنگ مرمریت خوی می باشد که ظاهری مشابه و نزدیک به این سنگ دارد.

سنگ مرمریت سیمکان

سنگ مرمریت سیمکان

سنگ مرمریت سیمکان یکی از سنگ های موجود در منطقه دهبید استان فارس است. محل دقیق معدن این سنگ در نزدیکی روستای سیمکان است. استان فارس یکی از استان های دارای معادن غنی سنگ مرمریت است.
این معادن شامل رنگ ها و طرح های مختلفی هستند. یکی از زیبا ترین این سنگ ها سنگ مرمریت سیمکان می باشد. سنگ مرمریت سیمکان دارای مقاومت سایشی بالا و جذب آب پایین می باشد.
از این رو در مکان هایی مانند پارکینگ ها و راه پله ها که رفت و آمد زیاد است و رطوبت وجود دارد به کار رفته می شود.

سنگ مرمریت دهبید نسکافه ای

فروش سنگ سیمکان

فروش سنگ سیمکان در نمایندگی های سنگ دهبید که بیشتر در شهر تهران و شهر های بزرگ قرار دارند انجام می گیرد.
سنگ سیمکان یکی از سنگ های خاص منطقه دهبید است که مشتریان داخلی و خارجی زیادی دارد.
این سنگ اغلب در طراحی داخلی و معماری پروژه ها و ساختمان های لوکس به کار می رود. غالبا این سنگ به صورت 40 طولی در بدنه پارکینگ و یا راه پله استفاده می شود.

سنگ مرمریت دهبید نسکافه ای

کارخانه سنگ سیمکان

کارخانه سنگ سیمکان قادر به تولید سنگ نسکافه ای سیمکان در تمامی سایز ها و ابعاد مورد نظر مشتری های داخلی و صادراتی می باشد. از جمله پرمصرف ترین سایز های سنگ مرمریت دهبید نسکافه ای می توان به 60*60 و 80*80 و 40 طولی اشاره کرد.
سایز تایل یا 60*60 برای کف ساختمان استفاده می شود. به سایز 80*80 اسلب گفته می شود که قیمت آن نسبت به سایز تایل بیشتر است. مزیتی که نسبت به تایل دارد این است که بعد از اتمام کار زیبایی ساختمان را دو چندان می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما