قیمت سنگ مرمریت دهبید اصلی

سنگ دهبید اصلی همان سنگ دهبید چاه مرغی است که از معادن قدیمی و مشهور این شهر است. از گذشته تا کنون این سنگ لوکس و گران قیمت در شهر های بزرگ و پروژه های مهم مورد استفاده قرار گرفته است.
امروزه سنگ های ساختمانی در انواع رنگ ها و طرح های متنوعی در بازار موجود هستند. در انتخاب سنگ هایی که می خواهید از آن ها برای نمای داخلی ساختمان های خود استفاده کنید دقت لازم را داشته باشید و در صورت لزوم از کارشناسان خبره و با تجربه در این زمینه کمک بخواهید.

سنگ های مرمریت دهبید از جمله سنگ های ساختمانی هستند که برای نمای داخلی ساختمان ها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرند و مرغوبیت بالایی دارند. این نوع سنگ ها امروزه بسیار مورد توجه معماران و پیمان کاران می باشند.

خریداران و متقاضیان می توانند سنگ دهبید اصلی را با نازل ترین قیمت از طریق فروشگاه اینترنتی ما خریداری نمایند. توجه داشته باشید که پس از انتخاب نوع سنگ و ثبت سفارش آن در اسرع وقت در اختیار خریداران قرار می گیرد.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سنگ دهبید چیست؟

سنگ دهبید اصلی

امروزه از معماران ساختمان ها کمتر کسی پیدا می شود که سنگ دهبید را نشناسد. سنگ دهبید نوعی سنگ مرمریت است که معادن اصلی آن در استان فارس و در نزدیکی شهرستان صفاشهر می باشد. سنگ های مرمریت دهبید به دلیل تراکم بالایی که دارند بسیار استحکام خوبی دارند و مقاوم نیز می باشند.
این نوع سنگ ها از مقاومت سایشی بالایی برخوردار هستند و رفت و آمد های مکرر در طی سالیان به آن ها آسیب وارد نمی کند. طول عمر سنگ های مرمریت دهبید به دلیل جذب آب پایین، بالا می باشد. رنگ این نوع سنگ ها از رنگ کرم روشن مایل به سفید تا نسکافه ای و قهوه ای  تیره متغیر می باشد. سنگ دهبید اصلی به دلیل تراکم بالا و شفافیت خوبی که دارند از ساب پذیری بالایی برخوردار هستند.

خرید سنگ دهبید اصلی

سنگ دهبید اصلی

قبل از خرید سنگ مورد نظر خود حتما از موجودی سنگ دلخواه خود اطمینان حاصل کنید تا در صورت موجود نبودن پروژه شما متوقف نشود. از فروشنده مورد نظر ضمانت تحویل سنگی مرغوب و یکدست را بگیرید. در هنگامی که سنگ را از محل مورد نظر بارگیری می کنند نماینده ای از خودتان در آن محل حضور داشته باشد.
برای خرید سنگ های مرمریت از فروشگاه ها و مراکز فروش معتبر خریداری نمایید. زیرا این گونه فروشگاه ها سنگ با کیفیت و مرغوب را با قیمت مناسب تری به فروش می رسانند. از فروشگاه و مرکزی خرید نمایید که این نوع سنگ ها را در انواع ابعاد و اندازه ها داشته باشند و تضمین نمایند که سنگ سفارش داده شده را با همان ابعاد و اندازه موجودی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما