قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک (سیلک امپرادور)

قیمت سنگ پرشین سیلک با توجه ابعاد این سنگ اعلام می شود. سنگ سیلک امپرادور یا سنگ پرشین سیلک از معادن نی ریز در استان فارس استخراج می شود. یکی از این معادن معدن سنگ هاشمی است. قیمت سنگ پرشین سیلک در مقایسه با سنگ های خارجی برای مشتری های داخلی بسیار مناسب است. درحالی که کیفیت این سنگ از لحاظ رنگ، و سطح براق و صیقلی، استحکام و مقاومت سایشی و میزان جذب آب با نمونه های خارجی رقابت می کند.

قیمت سنگ پرشین سیلک هاشمی

سنگ پرشین سیلک

سنگ پرشین سیلک سنگی طوسی رنگ با رگه های نامنظم سفید بر سطح خود می باشد. عموما سنگ مرمریت پرشین سیلک بر اساس استاندارد های صادراتی فرآوری و عرضه می گردد و قیمت خرید این محصول به عوامل گوناگونی بستگی دارد. سنگ سیلک امپرادور ازجمله سنگ های کمیاب بوده و به دلیل تقاضای زیاد در بازار های جهانی در سورت های مشخص و محدود تولید و فرآوری می شود.

از جمله عوامل موثر بر قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. اندازه سنگ: امروزه به منظور کاهش ضایعات در هنگام فرآوری سنگ و همینطور استفاده از تجهیزات مدرن برای فرآوری سنگ تولید سنگ به صورت اسلب به صرفه تراست. ابعاد اسلب پرشین سیلک معمولا 3*2 می باشد.
  2. رنگ سنگ: کمتر بودن رگه های موجود بر روی سنگ بر قیمت آن می افزاید. ازجمله مزایای این سنگ یکنواختی و یکدست بودن آن است این ویژگی هنگامی که اسلب های سنگ مرمریت پرشین سیلک در فضا های بزرگ استفاده می شود بیشتر به چشم می آید.
  3. نحوه فرآوری و برش سنگ 
  4. اندازه کوپ سنگ و همینطور عدم وجود شکستگی در کوپ سنگ بر کیفیت نهایی و در نتیجه قیمت سنگ سیلک امپرادور تاثیر دارد.
  5. سورت سنگ: سنگ مرمریت سیلک در دو سورت تیره و روشن تولید می شود.
  6. کیفیت سنگ یعنی مقاومت سایشی بالا، تخلخل پذیری پایین، ساب پذیری و جذب آب پایین.

چرا سنگ پرشین سیلک هاشمی را انتخاب کنیم؟

سنگ پرشین سیلک

یکی از معادن سنگ ناحیه نی ریز در استان فارس که به تولید سنگ مرمریت پرشین سیلک می پردازد معدن هاشمی است. سنگ پرشین هاشمی از بهترین معادن این سنگ در ایران می باشد. بخش اعظم تولیدات این معدن به خاطر کیفیت بسیار بالا و رگه های رنگی بی نظیر موجود بر سطح سنگ که ظاهری منحصر به فرد به آن بخشیده است صادر می گردد.

همچنین ویژگی هایی از جمله استحکام و مقاومت سایشی بالا و جذب آب پایین این سنگ آن را به یکی از بهترین نمونه های سنگ مرمریت در دنیا تبدیل کرده است.

قیمت سنگ پرشین سیلک به نسبت کیفیت آن و در مقایسه با نمونه های خارجی بسیار مناسب است. سنگ پرشین سیلک هاشمی از جمله سنگ های مجلل و نفیس می باشد. این سنگ در دو سورت تیره و روشن تولید می شود. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد سنگ پرشین سیلک هاشمی امکان استفاده از آن در تمامی قسمت های ساختمان است.

بسیاری از معماران داخلی به خاطر جذب آب پایین و ظاهر لوکس آن از این سنگ برای تزیین سرویس های بهداشتی در ساختمان های مجلل استفاده می کنند. همچنین کاربرد سورت روشن این سنگ در سالن ها و لابی ها در کنار سنگ های تیره تر زیبایی بی نظیری دارد.

معرفی سنگ پرشین سیلک بیات

سنگ سیلک امپرادور

سنگ مرمریت پرشین سیلک بیات یکی از سنگ های اشرافی و نفیس می باشد. این سنگ با عنوان سیلک امپرادور نیز شناخته می شود. این سنگ از معادن سنگ مرمریت در شهر نی ریز در استان فارس استخراج می شود.

تولیدات معادن سنگ استان فارس از بهترین ها در جهان هستند و بخش زیادی از سنگ استخراجی این معادن به بازار های جهانی صادر می شوند. ازجمله معروف ترین معادن سنگ نی ریز که به استخراج سنگ سیلک امپرادور می پردازند معدن سنگ هاشمی و بیات می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما