قیمت سنگ اسلب پرشین سیلک هاشمی

قیمت سنگ پرشین سیلک را عوامل بسیاری تعیین می کنند. اما به طور کلی با توجه به کیفیت و مرغوبیتی که این نوع سنگ در بین انواع سنگ های دیگر دارد، قیمت آن پایین می باشد. در صورت اجرای صحیح عملیات های ساب و فرآوری، این نوع سنگ دارای کیفیت بالایی بوده و به طبع، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت. عواملی مانند هزینه های جابجایی و حمل و نقل، درجه بندی سنگ، نوع و نحوه برش آن، نوع سنگ و داشتن حداقل مقدار رگه های آن از فاکتور های مهم و تاثیر گذار بر قیمت این نوع سنگ ها می باشند.

 قیمت سنگ پرشین سیلک هاشمی و بیات

قیمت سنگ پرشین سیلک

در سطح کشور مراکز متعددی وجود دارند که در زمینه خرید و فروش و عرضه انواع سنگ های ساختمانی از جمله سنگ پرشین سیلک فعالیت می کنند. این مراکز فعالیت های خود را در زمینه خرید و فروش این نوع سنگ ها به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می دهند. در روش حضوری با مراجعه به مرکز فروش مورد نظر سنگ مورد نظر را انتخاب و خرید می نمایید.

در روش غیر حضوری و به صورت آنلاین خریدار تنها با کلیک بر روی لینک خرید و یا از طریق ارتباط با کارشناسان فروش می توانند سفارش خود را ثبت نمایند. در این بین مراقب افراد سود جویی که اقدام به فروش این نوع سنگ ها به صورت آنلاین و اینترنتی می کنند باشید. جهت خرید به مراکز معتبر سطح کشور مراجعه کنید.

معدن سنگ پرشین سیلک کجاست؟

قیمت سنگ پرشین سیلک

معدن سنگ مرمریت پرشین سیلک در استان فارس و در نزدیکی شهرستان نی ریز و در کیلومتر 10 جاده حاجی آباد قرار دارد. سنگ پرشین سیلک با نام سنگ سیلک امپرادور شناخته شده است. این نوع سنگ از معادن متنوعی مانند معدن هاشمی، معدن پرشین سیلک بیات و معدن رحمان دوست استخراج می شود. این نوع سنگ دارای رنگ های مختلفی مانند طوسی و خاکستری می باشد. این معادن دارای تم رنگی تیره و روشن هستند.

به طور کلی می توان گفت که هر دو رنگ مورد توجه مشتریان قرار گرفته است. مشابه این سنگ علاوه بر استان فارس در استان های دیگری مانند اصفهان استخراج می شود. استان فارس یکی از غنی تری معادن استخراج این نوع سنگ ها را در سطح کشور دارا می باشد. بیشتر دکوراسیون های داخلی ساختمان ها و هتل های شیک و لوکس در مناطق مختلف تهران و شهر های بزرگ از سنگ پرشین سیلک تهران می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما