قیمت سنگ روشویی کابینتی و پایه دار پرشین سیلک

سنگ روشویی کابینتی و پایه دار پرشین سیلک در طرح های مختلف و مدل های متنوع عرضه می شود. قیمت سنگ روشویی پرشین سیلک و سنگ روشویی سیمکان نسبت به کاسه روشویی مرمر بسیار مناسب می باشد. رنگ منحصر به فرد، دقت و تمیزی در این نوع سنگ ها بسیار به چشم می خورد. سنگ روشویی پرشین، یک انتخاب فوق العاده و مناسب برای سرویس بهداشتی و حمام های لوکس است. این سنگ معمولاً به دو رنگ طوسی تیره یا طوسی روشن دیده می شود.

قیمت سنگ روشویی کابینتی و پایه دار پرشین سیلک

سنگ روشویی سیمکان

ما در این مقاله قصد داریم تا شما را با کارگاه های تولیدی و مراکز فروش سنگ روشویی پرشین سیلک آشنا کنیم. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که قصد خرید و فروش این محصول را دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا این مقاله را مطالعه کنید، زیرا شما برای خرید و فروش باید نکاتی را از قبل بدانید. متأسفانه امروزه در بازار ایران، افراد سودجویی وجود دارند که به شما کالاهای تقلبی را می فروشند و شما باید برای مقابله با این افراد اطلاعات لازم از کالای مورد نظر را داشته باشید. 

عوامل مؤثر بر قیمت سنگ روشویی پرشین: 

  • کیفیت کار در تولید این سنگ
  • ابعاد سنگ
  • رنگ بندی سنگ
  • درجه بندی
  • مدل روشویی

کارگاه تولید سنگ کاسه روشویی پرشین

سنگ روشویی پرشین سیلک

برای تهیه کاسه پرشین بهتر است به مراکز معتبری هم چون مراکز فروش تهران و کرج مراجعه کنید. تهران و کرج جز بزرگ ترین مراکز فروش سنگ روشویی در ایران هستند. شما می توانید در مراکز فروش این شهر ها روشویی مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را به اندازه های دلخواه سفارش دهید. سنگ های روشویی که در این مراکز وجود دارند، از سنگ خالص تولید شده اند. محصولات این مراکز تنوع خیره کننده ای نسبت به رقبا دارند. یکی از نکات مثبت در این روشویی با دوام بودن و کیفیت بالای آن است. علاوه بر آن قیمت بسیار مناسبی هم دارد. معمولاً قطرهای کاسه روشویی بین 30 الی 50 است.

قیمت روشویی زیر سنگی پرشین سیلک

سنگ روشویی سیمکان

قیمت روشویی پرشین سیلک به کیفیت سنگ استفاده شده، مدل، کیفیت ساخت و ابزار های آن بستگی دارد. روشویی یکی از وسایلی است که از سنگ طبیعی به وسیله دستگاه و نیروی انسانی ساخته می شود. این روشویی ها از سر هم کردن سنگ بریده و شمش سنگ و ابزار های زیبا روی سنگ ساخته می شوند. شما می توانید برای خرید این نوع سنگ به روش اینترنتی از نمایندگی های مجاز آن اقدام نمایید و از قیمت های آن مطلع شوید و یا اینکه برای مطلع شدن از قیمت ها به نمایندگی های مجاز در سطح شهر مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما