لیست قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک نی ریز

لیست قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک نی ریز (سیلک امپرادور) در جدول زیر برای راحتی حال مشتریان عزیز قرار گرفته است. اگر قصد خرید این سنگ را دارید، با توجه به قیمت های زیر فروش سنگ پرشین سیلک انجام می شود. سنگ مرمریت پرشین سیلک با بهترین کیفیت به قیمت کارخانه به فروش می رسد.

[table id=3 /]

قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک

قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک

جدول لیست قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک در حال حاضر خدمت شما مشتریان و خریداران این سنگ ساختمانی قرار گرفته است. از لحاظ قیمت و کیفیت این سنگ یکی از بهترین گزینه ها برای انتخاب است. چرا که با وجود کیفیت بالای آن نسبت به رقبای خارجی قیمت مناسب تری دارد.

این سنگ زیبا در کارخانه های پیشرفته اصفهان، تهران و خود استان نی ریز تولید و فرآوری می شود. هم چنین این سنگ در شهر های دارای شهرک های صنعتی پیشرفته در حال تولید است. معروف ترین معادن سنگ پرشین سیلک، معادن هاشمی و بیات هستند. این سنگ در دو سورت طوسی تیره و طوسی روشن تولید می شود.

خرید سنگ پرشین سیلک

خرید سنگ پرشین سیلک

خرید سنگ پرشین سیلک نی ریز از تمام نقاط کشور انجام می شود. این سنگ مورد پسند و تایید بسیاری از طراحان داخلی و معماران قرار گرفته است.
این سنگ مشتریان خارجی زیادی هم دارد که کوپ های صادراتی آن به کشور های مختلفی صادر می شود. سنگ سیلک امپرادور در مقایسه با سنگ های خارجی زیبایی چشم نوازی دارد. به یقین می توان گفت که چیزی از سنگ های خارجی کم ندارد. اما از لحاظ قیمت بسیار مناسب تر و ارزان تر از سنگ های خاجی وارداتی است.

بعد از جنگ ها و خرابی های ناشی از آن در کشورهای اطراف ایران نیاز به مصالح ساختمانی بیش از پیش احساس می شود. با توجه به ساخت و ساز های بسیاری که در کشور های همسایه مانند عراق و سوریه در حال انجام است صادرات سنگ های ساختمانی افزایش چشم گیری داشته است.
افزایش صادرات دلایل دیگری هم دارد. لازم به ذکر است که افزایش قیمت دلار هم تاثیر زیادی روی صادرات داشته است.

فروش سنگ پرشین سیلک

فروش سنگ پرشین سیلک

فروش سنگ پرشین در بسیاری از نمایشگاه ها و انبار های فروش سنگ ساختمانی در تهران در حال انجام است. عکس سنگ پرشین سیلک را می توانید در سایت و صفحه اینستاگرام صنایع سنگ عمارت با کیفیت و وضوح بالا در سایز های مختلف ببینید. این عکس ها کمک زیادی به شما در انتخاب و خرید این سنگ می کند.

سنگ مرمریت پرشین سیلک یکی از زیبا ترین و خاص ترین سنگ های مرمریت ایران است. این سنگ در فضاهای زیادی استفاده می شود. بیشترین کاربرد آن در فضاهای لوکس با طراحی های خاص است. این سنگ بیشتر به صورت اسلب برش داده می شود. استفاده از این سنگ در کنار سنگ های تیره مانند قهوه ای و مشکی فضای زیبا و چشم نوازی را رقم می زند.

قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک

معدن سنگ مرمریت پرشین سیلک

معدن سنگ پرشین سیلک در استان نی ریز قرار گرفته است. سنگ این معدن به رنگ طوسی روشن و تیره استخراج می شود. معمولا این سنگ در کارخانه های سنگبری در سورت های تیره و روشن چیده می شود. البته گفتنی است سنگ های دارای رگه ی قرمز و قهوه ای را در سورت های جداگانه می چینند.
این دسته سنگ ها توسط تولید کننده ها با قیمت کمتری به معرض فروش گذاشته می شوند. برای مثال پلاک 40 طولی این سنگ که رگه های قهوه ای دارد 10 تا 15 هزار تومان ارزان تر است.

به دلیل تقاضای بالا برای این سنگ معادن با محدودیت فروش کوپ مواجه هستند. این سنگ مشتریان داخلی و صادراتی زیادی دارد. امروزه طراحان و معماران برای زیبایی فضای داخلی ساختمان تا حد امکان از اسلب های سنگ های مرمریت استفاده می کنند.

قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک

کاربرد های سنگ پرشین سیلک

این سنگ به دلیل قیمت مناسب، کیفیت بالا و زیبایی چشم نوازی که دارد در بسیاری از قسمت های خانه ها و هتل ها مورد استفاده قرار می گیرد.
از مهم ترین موارد کاربرد این سنگ می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • در راه پله به صورت پله های 3 سانتی متری یا ضخامت بیشتر
 • دیواره راه پله به صورت پلاک و اسلب
 • کف ساختمان به صورت اسلب و تایل
 • کف پارکینگ ها به صورت ریزه بار
 • کف لابی هتل ها به صورت اسلب های بزرگ و یک تکه
 • سنگ کف واحد های لوکس و تجاری به صورت اسلب های بزرگ

قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک

خصوصیات سنگ پرشین سیلک

این سنگ دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فردی است. این ویژگی ها باعث شده تا مورد توجه طراحان و سازندگان زیادی قرار بگیرد. در زیر به صورت خلاصه به مواردی از این ویژگی ها اشاره می کنیم:

 • تراکم مولکولی بالا
 • ساب پذیری بالا به دلیل مورد بالا
 • تحمل فشار بالا
 • جذب آب کم
 • مقاوم در برابر سایش
 • میزان تخلخل کم

قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک

آنالیز سنگ مرمریت پرشین سیلک

این سنگ یکی از سنگ های مرمریت ایرانی است که در کیفیت و کاربردی بودن آن شکی نیست. این سنگ هم مانند دیگر سنگ های ساختمانی دارای آنالیز ساختاری مخصوص به خود است. این آنالیز مشخص می کند که کیفیت و مرغوبیت سنگ تا چه حد است. با بررسی دقیق تر هر آنالیز می توان برای فضای مورد نظر خود انتخاب دقیق تری داشته باشید.

[table id=2 /]

عوامل تاثیر گذار در قیمت سنگ

در قیمت گذاری سنگ های ساختمانی موارد زیادی تاثیر گذار است. بررسی قیمت از لحظه انتخاب سنگ خام در معدن توسط کارخانه دار شروع می شود. معمولا کرایه حمل هم روی قیمت سنگ موثر است. پس هر چه کارخانه از معدن فاصله بیشتری داشته باشد یقینا قیمت سنگ خام ورودی به کارخانه بیشتر می شود.

دستگاه ها و نوع برش هم تاثیر زیادی دارند. برخی از کارخانه ها از دستگاه های خارجی و مدرن استفاده می کنند. برای مثال دستگاه های ایتالیایی معروفیت و استفاده بیشتری دارند. این کارخانه ها سنگ فرآوری شده را به قیمت بیشتری می فروشند.

مهم ترین عواملی که بیشترین تاثیر را روی قیمت هر سنگ می گذارند در زیر به اختصار بیان شده است:

 • نوع و مدل سنگ
 • اندازه و کیفیت سنگ خام
 • قیمت سنگ خام
 • اندازه سنگ
 • ضخامت سنگ
 • گونیا بودن سنگ
 • ساب سنگ
 • سورت سنگ

قیمت سنگ مرمریت پرشین سیلک

سنگ اسلب پرشین سیلک

سنگ اسلب پرشین سیلک نی ریز (سیلک امپرادور) توسط کارخانه هایی که مجهز به اره هستند تولید می شود. این سنگ اغلب به صورت اسلب تولید می شود. اسلب سنگ پرشین سیلک را در کف و در دیواره ساختمان ها استفاده می کنند.

این سنگ در شمس آباد تهران در حال تولید و فروش است. پیدا کردن سنگ با کیفیت و به قیمت مناسب در شهرک صنعتی شمس آباد کار دشواری است.
لذا مشتریان عزیز برای خرید این سنگ ساختمانی به راحتی می توانید به آدرس صنایع سنگ عمارت در شهرک صنعتی شمس آباد تهران مراجعه کنید.
برای دریافت قیمت روز هر سنگ ساختمانی با ما تماس بگیرید. برای خرید سنگ پرشین سیلک در شیراز با قیمت های منصفانه و مناسب با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما