فروش سنگ مرمریت دهبید زارع

سنگ مرمریت دهبید زارع یکی از بهترین سنگ های ساختمانی ایران به شمار می آید که دارای مشتریان داخلی و خارجی زیادی است. ما برای شما این امکان را فراهم کرده ایم که این سنگ را به بهترین قیمت و بالا ترین کیفیت خریداری کنید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

سنگ مرمریت دهبید زارع

قیمت سنگ دهبید زارع

با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه و دستگاه های فرآوری سنگ، به طبع قیمت نهایی سنگ های تولیدی کارخانه ها هم افزایش پیدا کرده است. از این رو کارخانه داران برای بقای تولید و ادامه روند کارخانه مجبور به افزایش قیمت شده اند.

سنگ مرمریت دهبید زارع یکی از سنگ های با قیمت بالا و با ارزش به حساب می آید. گفتنی است این سنگ دارای مشتریان داخلی و خارجی زیادی است که خواهان این سنگ هستند و حاضرند مبالغ زیادی را برای خرید این سنگ پرداخت کنند.

سنگ مرمریت دهبید زارع

ریز بار سنگ دهبید

در کارخانه بعد از برش های اسلب و تایل سنگ های باقی مانده در اندازه های کوچک تر بریده می شوند. به این سایز های کوچک تر ریز بار گفته می شود.
ریز بار ها را معمولا در سایز های 15*15 و 20*20 و 15*20 و اندازه های مربعی و مستطیلی مختلف برش می دهند. اکثرا این مدل سنگ را در کف پا گرد راه پله ها و کف پارکینگ ها و سالن ها کار می کنند.
ساختمان سازان و مشتریان برای این که قیمت تمام شده ساختمان پایین تر باشد می توانند از ریز بار در کف ساختمان استفاده کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما