فروش سنگ مرمریت خاکستری پرشین سیلک بیات

سنگ پرشین سیلک یکی از پر کاربرد ترین انواع سنگ های حال حاضر می باشد. این نوع سنگ از دسته سنگ های مرمریت می باشد. سنگ پرشین سیلک مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و ساییدگی دارد. برای همین این نوع سنگ دارای طرفداران زیادی در بین طراحان و کارفرمایان می باشد. از کاربرد های این نوع سنگ می توان به استفاده از آن در نمای داخلی و سنگ فرش ها اشاره کرد.
در ایران این نوع سنگ بسیار بیشتر از سایر سنگ های موجود مورد استفاده قرار می گیرد. از امتیازات مهم سنگ پرشین سیلک می توان به یکنواختی و یکدست بودن رنگ آن اشاره کرده که سبب خاص بودن این نوع سنگ شده است.

نمایندگی مستقیم فروش سنگ پرشین سیلک

فروش سنگ پرشین سیلک

مراکز و فروشگاه های بسیاری در سطح کشور وجود دارند که در زمینه فروش سنگ پرشین سیلک و انواع سنگ های نمای داخلی ساختمان ها فعالیت می کنند. خریداران اغلب به دنبال خرید مستقیم از نمایندگان فروش سنگ ها می باشند؛ زیرا با این کار می توانند سود بیشتری را کسب کرده و با قیمت پایین تری آن را خریداری کنند. همچنین خرید مستقیم از نمایندگان فروش دارای اعتبار بوده و سنگ با کیفیت بالایی را عرضه می کنند.
فروشگاه اینترنتی ما با عرضه انواع سنگ پرشین سیلک با کیفیت و با نازل ترین قیمت از طریق نمایندگان فروش و به صورت مستقیم آماده خدمت رسانی به مشتریان گرامی می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا مشاهده دقیق مشخصات انواع سنگ ها به شما پیشنهاد می کنیم به سایت ما مراجعه فرمایید.

موارد استفاده از سنگ پرشین سیلک شیراز

فروش سنگ پرشین سیلک

این نوع سنگ دارای کاربرد های بسیاری در سطح وسیعی می باشد. از جمله کاربرد های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 کاربرد در دکوراسیون و فضای داخلی ساختمان ها
 پله ها و زیر پله ها
 لابی و سالن ورودی ساختمان های لوکس و هتل ها
 پاگرد ها و دیواره پله ها
 سرویس بهداشتی های لوکس و شیک
 کابینت و فضای داخلی ساختمان ها
 سنگ فرش برای هال و پذیرایی و اتاق ها
 دیواره آسانسور ها و ساختمان ها
 حمام های لوکس
 کانتر و پیشخوان مراکز عمومی
جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشخصات و قیمت انواع سنگ ها و نحوه سفارش هر کدام می توانید از طریق نمایندگان ما در این سایت اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما