تولید و فروش سنگ دهبید فارس

اگر به دنبال خرید سنگ دهبید فارس با عالی ترین جنس و مناسب ترین هستید از طریق فروشگاه اینترنتی ما اقدام نمایید. سنگ های دهبید دارای رنگ بندی های مختلفی هستند که یکی از رنگ های پر طرفدار آن کرم روشن و استخوانی می باشد؛ که به دلیل رنگ روشنی که دارد بسیار مورد استقبال معماران و طراحان دکوراسیون های داخلی می باشند. امروزه محیط خانه مامنی امن و سرشار از آرامش برای افراد می باشد و افراد بسیار به زیبایی محیط داخلی خانه های خود اهمیت می دهند.

قیمت خرید و فروش سنگ دهبید فارس

سنگ دهبید فارس

عوامل بسیاری در تعیین قیمت سنگ دهبید استان فارس تاثیر گذار هستند که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد. هر مقدار که سنگ دهبید کم رگه تر و کم فسیل تر باشد قیمت بالاتری نیز دارد. ضخامت و قطر سنگ نیز از عوامل مهم دیگر تاثیر گذار بر روی قیمت این نوع سنگ ها می باشند. هر مقدار که رنگ سنگ روشن و یک دست تر باشد سنگ گران قیمت تر نیز می باشد.

هر مقدار که ابعاد و اندازه های سنگ بزرگ تر باشد و با دقت بیشتری برش داده شود از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. این سنگ از نظر نوع فراوری مانند ساب ، برش و رزین نیز تعیین قیمت می شود و هر مقدار از نظر فراوری با کیفیت باشد قیمت آن نیز بالا می باشد.

سنگ دهبید چیست؟

سنگ دهبید فارس

سنگی که با نام سنگ دهبید شناخته شده است از دسته سنگ های مرمریت می باشد که در معدن های مختلفی در استان فارس استخراج می شوند و سپس برای فراوری و برش به کارخانه های مختلفی انتقال داده می شوند. معدن سنگ های دهبید در استان فارس و در نزدیکی شهرستان صفاشهر می باشد. نام قدیم این شهرستان خرم بید می باشد و دلیل نام گذاری این سنگ ها نیز نام قدیمی این شهرستان بوده است.

سنگ مرمریت دهبید از جمله سنگ هایی است که به دلیل رنگ زیبا و جنس عالی و مرغوبیت بالایی که دارد علاوه بر محبوبیت در سطح داخلی بلکه در کل دنیا نیز شناخته شده است. سنگ های مرمریت دهبید یکی از مناسب ترین و بهترین گزینه ها برای دکوراسیون های داخلی می باشند که امروزه کاربرد بسیاری دارند. سنگ های دهبید به طور معمول برای محیط داخلی ساختمان ها و هتل ها به کار می روند و برای نمای خارجی ساختمان ها مورد استفاده قرار نمی گیرند. زیرا کاربرد سنگ های دهبید در دکوراسیون های خارجی سبب رنگ پریدگی و خرابی زود هنگام آن ها می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما