فروش مستقیم سنگ مرمریت دهبید شایان

فروش مستقیم سنگ مرمریت دهبید شایان با بهترین قیمت ها در مجموعه سنگ عمارت در حال انجام می باشد. برای اطلاع از آخرین قیمت انواع سنگ دهبید با ما در ارتباط باشید.

[table id=1 /]

سنگ دهبید شایان دارای زمینه رنگی روشن است. همچنین رگه هایی در آن دیده می شود که بخشی از فرآیند سورت بندی بر اساس همین رگه ها صورت می گیرد.
تنوع سورت شایان بسیار زیاد است و استخراج متراژ بالا از یک سورت تقریبا امکان پذیر نمی باشد، و شاید اگر بگوییم غیر ممکن است سخن به گزاف نگفته باشیم.

هر کارخانه ی سنگبری بر اساس اهداف و بازار هدف خود سنگ دهبید شایان را به گونه ای سورت بندی می کند. این سنگ دارای سورت های بسیار زیادی است که گاها در اندازه ای مانند 80 * 80 تعداد این سورت ها به بالای عدد 25 می رسد.
این سورت ها بر اساس رنگ زمینه و شلوغی و خلوتی گل های موجود در سنگ، انجام می پذیرد. این سنگ ساختمانی، یک سنگ شیک و خوش رخ است که استفاده از آن در ساختمان جلوه زیبا و نمای خاصی به فضا می دهد.

سنگ دهبید شایان

قیمت سنگ دهبید شایان

برای بدست آوردن قیمت لطفا در ابتدا به موارد و مطالب زیر توجه نمایید. سنگ شایان دهبید نیز مانند سایر سنگ ها داری تنوع زیادی از لحاظ سورت بوده. سورت ها بر اساس ابعاد و کیفیت دسته بندی می شوند. قیمت های بازار امروز نوسان بسیاری دارد. این امر مانع از ارائه یک قیمت ثابت می شود. در جدول بالا شما می توانید قیمت برخی از ابعاد سنگ شایان را ببینید.

برای سایر ابعادی که قیمت آن ها درج نشده است لازم است تا با کارشناسان ما در مجموعه سنگ عمارت تماس حاصل نمایید. همچنین شما عزیزان اگر در تهران هستید می توانید به دفتر و انبار ما در تهران مراجعه کنید و سنگ مورد نظر خود را ببینید و در صورت رضایت نسبت به خرید آن همان جا اقدام نمایید.

سنگ شایان

معدن مرمریت شایان بوانات

اگر آدرس دقیق این معدن را بخواهید باید به شهرستان بوانات که از شهرستان های استان فارس است سفرکرده سپس در آن جا باید به دنبال روستای فنجان بگردید و در روستای فنجان آدرس معدن سنگ مرمریت شایان دهبید را جویا شوید.

شما حتی اگر به دنبال خرید مستقیم سنگ به صورت کوپ باشید معدن سنگ مرمریت شایان یک گزینه مناسب برای خرید سنگ کوپ و لاشه محسوب می شود.
البته ما به شما مشتریان و همکاران عزیز توصیه می کنیم که برای خرید سنگ کوپ یا لاشه قبلا با مشاورین و کارشناسان این حوزه در مجموعه سنگ عمارت تماس گرفته و مشاوره های لازم را اخذ نمایید، سپس نسبت به خرید سنگ به صورت کوپ یا لاشه اقدام نمایید.

سنگ مرمریت شایان

سنگ دهبید

برخی از فعالین حوزه سنگ و ساختمان گمان می کنند که دهبید فقط دارای یک سنگ است و آن هم سنگ دهبید است، اما این یک باور اشتباه است. در واقع دهبید دارای معادن سنگ زیادی است که هر کدام برای خود نام و آوازه ای دارد.

البته لازم است بدانید که سنگ اصلی دهبید که از همه با کیفیت تر و مشهور تر است سنگ دهبید چاه مرغی است که کوپ های به اصطلاح شش بر برش یا مکعبی آن تماما صادر می شوند و به هیچ وجه در داخل بریده نمی شوند.
تنها سنگی که در داخل از سنگ دهبید چاه مرغی یافت می شود همان سنگ هایی است که از لاشه های آن گرفته می شود. و در واقع نمی توان اندازه های اسلب بزرگ آن را در ایران یافت.

اما همانطور که گفته شد خبر خوب این است که دهبید دارای معادن زیاد دیگری از سنگ است که شاید به پای کیفیت  سنگ معدن چاه مرغی نرسند، اما می توانند جایگزین های خوبی برای آن باشند.
کلام آخر اینکه برای خرید آگاهانه و بدون واسطه سنگ دهبید چه به صورت بریده و چه به صورت کوپ حتما با مجموعه توانمند سنگ عمارت در ارتباط باشید.

امیدوارم با خواندن این مقاله به اطلاعات مفید و کاربردی دست یافته باشید. در منو جستجو می توانید سایر مقالات و موضوعات مربوط به سنگ را پیدا کرده و مطالعه نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما