آدرس کارخانه سنگ دهبید در شیراز و تهران

کارخانه سنگ دهبید شیراز قادر به برش و تولید انواع سنگ های مرمریت دهبید در اندازه های مختلف است. سنگبری های دهبید با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های بزرگ و پیشرفته اقدام به برش و آماده سازی این نوع سنگ ها می کنند. توجه داشته باشید که سنگ مرمریت دهبید از جمله سنگ های با شهرت جهانی است که علاوه بر مصارف داخلی در سطح جهانی نیز بسیار پر کاربرد می باشد و سالانه تعداد زیادی از آن ها به کشور های حاشیه خلیج فارس و کشور های اروپایی صادر می شود. معادن انواع سنگ های مرمریت دهبید در استان فارس و در حوالی شهرستان صفاشهر واقع است که از جمله معادن آن می توان به معدن سنگ دهبید حسن آباد، سنگ دهبید شایان و سنگ دهبید زارعی اشاره کرد.

مشخصات و کیفیت سنگ مرمریت دهبید

کارخانه سنگ دهبید شیراز

سنگ مرمریت دهبید از محبوب ترین و مرغوب ترین سنگ های مرمریت ایرانی می باشد و یکی از شناخته شده ترین انواع سنگ های مرمریت در جهان می باشد. خصوصیات و ویژگی های زیادی سبب محبوبیت و کاربرد بسیار این نوع سنگ شده است که در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

یکی از مواردی که بسیار مورد توجه طراحان داخلی می باشد استحکام بالای سنگ های مرمریت دهبید می باشند. این نوع سنگ ها مقاومت خوبی در برابر سایش از خود نشان می دهند. به دلیل چگالی ملکولی زیاد و تراکم بالای سنگ مرمریت دهبید جذب آب پایینی دارد. به دلیل تراکم بالا و فشردگی زیادی که دارد ساب پذیری بالایی نیز دارد. کارخانه سنگ دهبید شیراز یکی از کارخانه هایی است که در راستای فراوری این نوع سنگ ها مشغول به فعالیت می باشد.

سفارش و خرید اینترنتی سنگ دهبید

کارخانه سنگ دهبید شیراز

خرید و سفارش اینترنتی امروزه بسیار مورد توجه خریداران می باشد و افراد از راه دور و تنها با برقراری یک تماس و ثبت سفارش کالای مورد نیاز خود را خریداری نموده و پس از چند روز محصول خود را دریافت می کنند. خرید اینترنتی سنگ مرمریت دهبید از رفت و آمد های غیر ضروری جلوگیری می کند و هم چنین سبب کاهش هزینه ها می شود.

در هنگام خرید اینترنتی چیزی که بسیار مهم می باشد این است که از کدام مرکز خرید و فروشگاه مورد نظر خرید انجام شود. برای خرید حتما از فروشگاه های معتبر و قابل اعتماد خریداری نمایید. جهت خریداری و سفارش این نوع سنگ ها به صورت مستقیم از خود کارخانه سنگ دهبید شیراز از طریق نمایندگان ما اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما