قیمت و خرید سنگ مرمریت مشکی اسپایدر

سنگ مرمریت مشکی اسپایدر از نظر ساختاری دارای استحکام و ساب پذیری بالایی می باشد که این ویژگی ها سبب محبوبیت و کاربرد زیاد آن ها شده است. یکی دیگر از ویژگی هایی که سبب محبوبیت آن شده، جذب آب ناچیز توسط آن ها می باشد که می تواند گزینه مناسبی برای پله ها و راه پله ها باشد. سنگ های اسپایدر به دلیل قیمت مناسبی که دارند دارای فروش بالایی در سطح داخلی و نیز در خارج از کشور می باشند.

ویژگی های سنگ مرمریت مشکی اسپایدر

سنگ مشکی اسپایدر

سنگ مرمریت یک نوع سنگ دگرگونی می باشد که دارای دانه های ریز است و از سنگ آهک یا دولومیت گرفته شده است. هر نوع سنگی دارای ویژگی ها و خصوصیاتی هستند که سبب تمایز آن ها از هم می شوند. این نوع سنگ ها به دلیل ویژگی هایی که در ساختمان آن ها وجود دارد استحکام زیادی دارند. در مقابل سایش مقاومت بالایی دارند و رنگ های آن ها از رنگ های تیره ای مانند مشکی و قهوه ای تیره می باشد.

به دلیل فشردگی بالا و چگالی مولکولی زیادی که دارند جذب آب پایینی نیز دارند. سنگ دهبید اسپایدر شفافیت خاصی دارند و یکی از فاکتور هایی است که سبب جذابیت و شیک بودن فضای داخلی ساختمان ها شده است. هم چنین به دلیل تراکم زیادی که دارند ساب پذیری بالایی نیز دارند.

کاربرد های وسیع سنگ های مرمریت دهبید اسپایدر

مرمریت مشکی اسپایدر

همان طور که اشاره شد سنگ های دهبید اسپایدر دارای کاربرد های زیادی هستند. در ادامه به تعدادی از آن ها اشاره خواهیم کرد. سنگ مرمریت مشکی اسپایدر در دو رنگ مشکی و قهوه ای تیره موجود می باشند که ترکیب این نوع سنگ ها با سنگ های با رنگ سفید و روشن در نمای داخلی سبب زیبایی خاصی می شود. سنگ های مرمریت دهبید را می توان در پله ها و راه پله ها مورد استفاده قرار داد.

این نوع سنگ به دلیل زیبایی و لوکس بودن در فضای داخلی و دکوراسیون داخلی هتل ها و ساختمان های لوکس و شیک مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ کف لابی هتل ها یکی از مکان هایی است که از این نوع سنگ ها در آن ها استفاده می شود. دیوار لابی ها و فضا های داخلی از جمله دیگر کاربرد های سنگ های مرمریت دهبید می باشد که سبب زیبایی خاصی می شود. استفاده از سنگ های مرمریت دهبید شکوه و جلوه خاصی به نمای داخلی ساختمان ها می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما