قیمت سنگ اسپایدر دهبید در نمایندگی تهران

قیمت سنگ اسپایدر دهبید با توجه به نوع فرآوری و کیفیت این سنگ زیبا مشخص می شود. سنگ مرمریت اسپایدر در سورت های مختلف تولید می شود. گفتنی است سنگ پله اسپایدر و سنگ اسلب اسپایدر با بهترین دستگاه های سنگبری تولید می شوند. جهت کسب اطلاعات کامل در این مورد با مشاور فروش تماس بگیرید.

سنگ مرمریت دهبید اسپایدر

قیمت سنگ اسپایدر

سنگ دهبید اسپایدر از جمله سنگ هایی است که جزء ماسه سنگ ها و یا از جنس آهک محسوب می شود که از دانه هایی به نام کوارتز تشکیل شده اند که این دانه ها به وسیله سیمان به هم اتصال یافته اند.
این نوع سنگ ها به دلیل این که از ماسه ساخته شده اند لایه لایه اند و و رگه ها در آن قابل وضوح می باشند. سنگ های مرمریت از جنس آهک نیز ساخته شده اند. قیمت سنگ مرمریت دهبید اسپایدر با توجه به فاکتور هایی مانند کیفیت سنگ، ضخامت و قطر آن، اندازه و نیز میزان مقاومت فشاری آن متفاوت می باشد.

قیمت سنگ اسپایدر

سنگ مرمریت دهبید مشکی اسپایدر دارای سورت بندی های مختلفی است که از انواع سورت بندی ها می توان به مدل زاغ و اسپایدر تیره و قهوه ای اشاره کرد. نوعی از آن که دارای زمینه ای با رنگ قهوه ای تیره می باشد دارای رگه های طلایی و سفید می باشد که نباید از این نوع سنگ در فضای خارجی ساختمان ها استفاده شود زیرا نور خورشید سبب رنگ پریدگی آن می شود. این نوع سنگ به دلیل ویژگی ها و فاکتور های مناسب و خوبی از جمله جذب پایین آب و مقاومت فشاری بالا جزء سنگ های صادراتی می باشد. جهت خریداری سنگ های مرمریت با کیفیت دهبید به مراکز عرضه کننده معتبر مراجعه فرمایید.

معدن سنگ اسپایدر دهبید

قیمت سنگ اسپایدر

کشور ایران از نظر معادن سنگ تا بسیار غنی می باشد و معدن سنگ دهبید اسپایدر در استان فارس و در نزدیکی شهرستان صفاشهر قرار دارد. این نوع سنگ ها پس از مرحله استخراج از معادن برای برش در اندازه های مختلف به کارخانه های بزرگ واقع در شهر های مختلف انتقال داده می شوند.
کارخانه هایی که سنگ های استخراج شده از معادن به آن جا انتقال داده می شوند دارای دستگاه های بزرگ و پیشرفته ای هستند که این نوع سنگ ها را در انواع اندازه ها و ابعاد مختلف برش می دهند. مراکز فروش معتبر این نوع سنگ ها با دسترسی مستقیم به این کارخانه ها سنگ را با قیمتی بسیار پایین تر نسبت به جاهای دیگر به متقاضیان می فروشند. قیمت سنگ اسپایدر را می توانید از طریق شماره تماس های موجود در این سایت استعلام بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما