قیمت سنگ مرمریت مشکی دهبید

قیمت سنگ مرمریت مشکی دهبید چقدر است؟ کارخانه سنگ دهبید مشکی کجاست؟ قیمت سنگ مشکی دهبید یا همان سنگ دهبید مشکی اسپایدر به عوامل مختلفی بستگی دارد. با ما همراه باشید تا در خصوص این سنگ ساختمانی مطالبی را خدمت شما خواننده عزیز ارائه دهیم تا بتوانید خرید بهتری داشته باشید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت سنگ مشکی دهبید

خصوصیات ظاهری

سنگ مرمریت مشکی دهبید دارای رگه های طلایی رنگ است که این رگه های زیبا شبیه به تار عنکبوت است. از این رو به این سنگ اسپایدر گفته می شود. این سنگ دارای زمینه رنگ قهوه ای سوخته و گاها متمایل به مشکی است. در بازار این سنگ را با نام های اسپایدر و سنگ مشکی دهبید می شناسند و به این نام ها معروف است.

همان طور که مستحضر هستید از این سنگ بیشتر در فضای داخلی ساختمان ها و و اماکن مورد استفاده قرار می گیرد. بیشتر در قرنیز ها و دیوار ها و آسانسورها و در لابی ها و پله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

این سنگ را در فضای بیرون و خارج از ساختمان استفاده نمی کنند. به دلیل اینکه نور خورشید باعث تغییر رنگ آن می شود. هم چنین سرما و گرما هم تاثیر زیادی روی سنگ مرمریت می گذارد و باعث افت کیفیت و زیبایی سنگ می شود. پس بهتر است از این سنگ در نمای بیرونی استفاده نشود.

سنگ مرمریت مشکی دهبید را می توان با سنگ کرم دهبید در کف ساختمان های لوکس و گران قیمت به کار برد که زیبایی آن را دو چندان می کند.

قیمت سنگ مشکی دهبید

خصوصیات سنگ دهبید

  • جذب آب بسیار پایین
  • مقاومت سایشی بالا
  • قابلیت ساب پذیری بالا به علت تراکم زیاد
  • شفافیت بالا

معمولا این سنگ در برش های بزرگ و اسلب برای بدنه داخلی و استفاده در دفاتر و ساختمان‌های لوکس به کار می رود. هم چنین در برش های 30 طولی یا 40 طولی برش داده می شود که بیشتر به صورت افقی یا عمودی برای بدنه به کار می رود.

لازم به ذکر است که با ابعاد 50*50 و 60*60 و 70*70 و 80*80 برای کار کردن در کف و به صورت فرشی مورد استفاده قرار می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما