سنگ مرمریت دهبید زارع | قیمت سنگ دهبید زارع | معدن سنگ زارع

آیا به دنبال تولید کننده سنگ مرمریت دهبید زارع می گردید؟ آیا از قیمت روز سنگ مرمریت دهبید زارعی خبر دارید؟ قیمت سنگ دهبید زارعی در بازار با کارخانه چقدر فرق دارد؟

سنگ دهبید زارعی

سنگ دهبید زارع

سنگ دهبید زارعی از جمله بهترین سنگ های مرمریت کرم به شمار می آید که بعد از ساب نهایی، زیبایی و شفافیت خیره کننده ای دارد. این سنگ بعد از ساب و برش در چند سورت قرار می گیرد و هم چنین در ابعاد مختلف طبق سفارش و نیاز مشتری تولید و تامین می شود.

سنگ دهبید زارعی

بهترین سنگ دهبید

بهترین سنگ دهبید کدام سنگ است؟ قیمت بهترین سنگ دهبید چقدر است؟ بهترین سنگ دهبید را از کجا بخریم؟
معادن واقع در محدوده شهر دهبید به خاطر نزدیکی به این شهر نام سنگ دهبید را به خود گرفته اند. لازم به ذکر است تمام سنگ های معادن دهبید باکیفیت و صادراتی هستند. اما در بین همه معادن سنگ معدن چاه مرغی یا معدن بنیاد از قیمت بالا تر و صادرات بیشتری برخوردار است. این سنگ کیفیت بسیار بالایی دارد و دارای شهرت جهانی است. از مهم ترین مشخصات سنگ دهبید به جذب آب بسیار پایین آن و قابلیت ساب پذیری بالا می توان اشاره کرد.

سنگ دهبید زارعی

قیمت سنگ دهبید زارع

قیمت یکی از مهم ترین ملاک ها در خرید هر سنگ است. قیمت هر سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. شرایط بازار و بالا رفتن قیمت مواد فرآوری سنگ و بالا رفتن قیمت سنگ خام از جمله مهم ترین عوامل افزایش قیمت سنگ بوده است. افزایش قیمت سنگ و مصالح ساختمانی می تواند روی قیمت ساختمان و مسکن تاثیر زیادی نیز داشته باشد.

سنگ دهبید زارعی

معدن سنگ زارع

معدن سنگ دهبید زارع جز معادن مرمریت کرم به شمار می آید. این معدن در استان فارس و در 40 کیلومتری شهر دهبید قرار دارد. در این معدن سنگ به صورت تکه های بزرگ استخراج می شود و در معدن آن ها را به وسیله سیم برش به قطعاتی کوچکتر تقسیم می کنند. کوپ ها و بلوک های قواره عمدتا به مشتریان خارجی فروخته می شوند و کوپ های بد اندازه و لاشه برای برش در کارخانه های داخلی به قیمت پایین تر فروخته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما