قیمت سنگ مرمریت دهبید زارعی

سنگ زارعی دهبید یکی از انواع معادن تولید کننده سنگ دهبید در سطح کشور است که دارای رنگ کرم روشن می باشد. سنگ دهبید زارعی یا همان سنگ مرمریت دهبید زارع یکی از انواع سنگ های مرغوب تولید شده در سطح کشور می باشد که در سطح برون مرزی نیز دارای طرفداران زیادی است. این نوع سنگ به رنگ کرم روشن مایل به سفید موجود می باشد.

سنگ زارعی

اگر از آن دست افرادی هستید که به جذابیت و زیبایی دکوراسیون داخلی خانه ها و واحد های تجاری خود اهمیت می دهید به شما پیشنهاد می کنیم از سنگ های مرمریت استفاده کنید. سنگ های استخراج شده از معادن دهبید دارای ویژگی های خوب و جلا پذیری بالایی هستند و از پر مصرف ترین و پر کاربرد ترین سنگ های به کار رفته در نمای داخلی ساختمان ها هستند.

قیمت فروش سنگ مرمریت دهبید زارعی

سنگ زارعی

عوامل و فاکتور های بسیاری وجود دارند که در تعیین درجه بندی و کیفیت و قیمت نهایی سنگ ها تاثیر گذار هستند. سنگ های استخراج شده در تعدادی از معدن ها به دلیل مرغوبیتی که دارند و هم چنین به دلیل پر طرفدار بودن قیمت آن ها گران می باشد. هر کدام از سنگ های استخراج شده پس از مرحله برش و ساب به چندین سورت تقسیم بندی می شوند که سورت های کم رگه تر و روشن تر قیمت بالا تری دارند. هزینه تولید سنگ ها در ابعاد و یا اسلب بزرگ به دلیل هزینه بر بودن آن ها قیمت نهایی آن ها نیز بیشتر خواهد بود. ضخامت سنگ مورد نظر نیز از عواملی است که سبب تفاوت قیمت ها می شود و هر چقدر ضخامت سنگ بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر است. 

معدن سنگ دهبید زارع

سنگ زارعی

استان فارس یکی از استان های غنی از نظر معادن می باشد که این سنگ جزء معادن مرمریت کرم به شمار می رود و در چهل کیلومتری شهرستان دهبید واقع شده است. سنگ های استخراج شده در این معادن به صورت سنگ هایی در ابعاد بسیار بزرگ هستند که در همان محل استخراج به قطعات کوچک تری با استفاده از دستگاه سیم بر معدنی تقسیم می شوند. کوپ هایی که در اندازه و قواره خوب و مناسبی هستند اغلب برای صادرات و مشتریان خارجی کنار گذاشته می شود و کوپ های با قواره های بد برای برش به کارخانه ها انتقال داده شده و با قیمت پایین تری به آن ها فروخته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما